Металочерепиця Омськ

An error occurred

Купити металочерепицю за низькою ціною за м2, прайс і вартість Омськ


Ціна 349 руб.
кв.м.

При замовленні

від 151 до 500 кв.м .: 342руб.кв.м. понад 500 кв.м .: 335руб.кв.м.

Додаткова інформація:

Металочерепиця Джокер - один з популярних видів металочерепиці. Джокер володіє найпоширенішим видом профілю, геометрія якого максимально наближена до класичної форми керамічної черепиці.

Компанія Омськ Сайдинг Інвест виробляє металочерепицю Джокер на власному обладнанні. При монтажі металочерепиці не потрібно суцільний обрешітки, лист металочерепиці Джокер досить жорсткі і здатні витримувати значні навантаження снігового покриву. Це досягається необхідною висотою профілю металочерепиці і товщиною вихідного сталевого листа. Залежність товщини листа і його жорсткості описується математично: жорсткість сталевого листа прямопропорційна його товщині в третій Випробування і практика показують, що для того щоб Металочерепиця не деформовані під вагою середньої комплекції людини, товщина вихідного сталевого листа не повинна бути менше 0, 5 мм. Металочерепиця Джокер проводиться з сталевого прокату товщиною 0, 5 мм і цілком задовольняє тому вимогу.

Повна ширина листа Джокер дорівнює 1160 мм, що криє 1060 мм. Тобто, при монтажі, має місце значний нахлест. Але це підвищує герметичність стиків окремих листів металочерепиці.

Металочерепиця Каскад

Металочерепиця Лист

Металлочерепица Омск