Металочерепиця Каскад

МП Каскад - металочерепиця, яка відрізняється від класичних моделей більш строгими формами, що підкреслюють злиття традицій і сучасного підходу до дизайну. Відмінні риси покрівельного матеріалу: прямий, рівний малюнок рельєфу і декоративні канавки. Завдяки цьому рельєф металочерепиці Каскад набуває оригінальну форму плитки класичного шоколаду. Крім естетичного ефекту, такий рельєф надає матеріалу додаткову стійкість до поздовжньої навантаженні.

Виробництво металочерепиці Каскад знаходиться в ЮФО. Тому придбати її можна тільки в містах:

  • Краснодар;
  • Волгоград;
  • Мінеральні води;
  • Ростов;
  • Ставрополь.

Чітка геометрія профілю стала вже класикою покрівельних матеріалів нашого століття. Як наслідок, металочерепиця Каскад поєднується практично з усіма сучасними стилями в архітектурі і активно використовується для міських будівель, заміських будинків, громадських установ і будинків іншого призначення.

Металочерепиця МП Каскад монтується з незначним перекриттям, завдяки чому число стиків і кількість відходів мінімально. У сукупності з невеликою вагою матеріалу і різними розмірами листів це надає широкі можливості для облаштування покрівель зі складними архітектурними формами.

Даний вид покрівельного покриття представлений в широкій колірній гамі, з різними фактурами: глянець, матовий, металік, тиснення, що дозволяє реалізувати практично будь-яку дизайнерську ідею і створити надійну покрівлю, здатну забезпечити збереження Вашого будинку на довгі роки.

Продукція Метал Профіль представлена листами різних розмірів і видів, придбати металочерепицю можна, вибравши найближчий офіс Компанії або дилера у вашому регіоні. Виробництво металочерепиці Каскад знаходиться в ЮФО.
Уточнити розміри металочерепиці можна в офісі при замовленні. Можливості виробництва дозволяють виготовити металочерепицю будь-якої довжини (до 8 м) для влаштування нестандартної покрівлі. Рекомендована довжина листів - до 4.0 м. Для зручності транспортування, зберігання і монтажу металочерепиці.

При необхідності на металочерепицю при виготовленні може бути нанесена захисна плівка(знімається відразу після монтажу). На покриття Agneta плівка наноситься за замовчуванням. Металочерепиця від Компанії Метал Профіль обов'язково має маркування.

Металочерепиця Лист

Металочерепиця Омськ

Металлочерепица Каскад

Металочерепиця Текстура

Металочерепиця Відгуки

Металочерепиця Омськ