Металочерепиця Монтерей

АКЦІЯ !!! Спецціна на Монтеррей 0, 45мм - 285 р / м2 при покупці комплектуючих для покрівлі (коник, вітрові планки, кріплення). встигайте

Ціна в роздріб 285 руб / м2

Металочерепиця Monterrey - займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку металочерепиці. Це пояснюється сукупністю її технічних характеристик, відносною дешевизною і простотою в монтажі. Важливу роль відіграє привабливий зовнішній вигляд і широкий діапазон колірних рішень.

Профіль цього підходить для будь-яких дахів з кутом нахилу більше 14 °. При професійному проведенні монтажних робіт, з дотриманням необхідних стандартів якості, її гарантійний термін використання становить 30 років.

Металочерепиця для даху «Монтеррей» проводиться на потужностях групи заводів «Металлокомплект», зі строгим дотриманням технологічних процесів.

Замовляючи «Монтеррей» у компанії «Прометей», ви отримуєте максимально комфортні умови і комплексний підхід до вирішення ваших завдань професіоналами.

  1. Надамо будь-які консультації щодо цікавлять вас питань по металочерепиці і супутніх товарів.
  2. Грамотно проведемо калькуляцію матеріалу на основі плану або ескізу з вимірами покрівлі.
  3. Надамо лояльні ціни на металочерепицю Monterrey і все необхідне для монтажних робіт.
  4. Швидко відвантажимо і дбайливо доставимо замовлення будь-яких обсягів власним автопарком. Також доступний самовивезення зі складів.
  5. При необхідності - швидко змонтуємо покрівлю під ключ, з наданням гарантії.
  6. Підберемо профнастил для забору в тон металочерепиці.

Ми успішно працюємо на ринку металопрокату з 2004 року. Кваліфікований і ввічливий персонал, налагоджені лінії поставок, великі складські приміщення і власний автопарк дозволяють вам максимально економити час, співпрацюючи з нами.

Умови замовлення і поставки

Для покупки металочерепиці «Монтерей» достатньо зв'язатися з нашим менеджером будь-яким зручним способом. Поставка продукції здійснюється після оформлення замовлення та оплати половини його вартості. Терміни обумовлюються в індивідуальному порядку, найчастіше все приїжджає протягом доби. Також допоможемо з розрахунком необхідної кількості профілю.

Металочерепиця Поліестер

Металлочерепица Монтерей

Металочерепиця Розрахунок

Металочерепиця Відгуки