Металочерепиця: ціна за лист м2 дешево, купит

Особливості виробництва металочерепиці та її переваги

Черепицю металеву виготовляють з листів оцинкованої сталі на повністю автоматичних лініях в кілька етапів. Спочатку матеріал проходить через систему профілювальних роликів, в результаті чого він набуває хвилеподібну форму, а потім застосовується метод холодного штампування, який формує поперечні хвилі.

Прийнятна ціна за 1 м2, стійкість до корозії і естетична привабливість служать головними критеріями вибору металочерепиці, однак, крім них є й інші переваги:

  • Широкий діапазон кольорів, близьких до забарвленням натуральної черепиці - починаючи від шоколадних і закінчуючи теракотовими відтінками.
  • Довговічність - металочерепиця здатна прослужити до 25 років в залежності від особливостей лакофарбового шару.
  • Міцне полімерне покриття, стійке до атмосферних опадів і вигоряння на сонці.
  • Невелика вага, завдяки чому монтаж не вимагає особливих фізичних витрат.

Дах з металочерепиці додасть естетичний вигляд будь-якому спорудженню, незалежно то того, продукцію якого виробника ви зважитеся придбати. Однак при її покупці рекомендується не тільки керуватися розмірами покрівлі та уподобаннями в кольорі, а й враховувати тип фактури.

Глянцевий металочерепиця характеризується більш насиченими відтінками, стандартний матовий поліестер має гарну світлостійкість, а пурал не боїться низьких температур, що робить його найбільш виграшним варіантом для регіонів з суворим кліматом. Даний покрівельний матеріал підходить як для покриття нових споруд, так і для ремонту старих дахів з ухилом більше 14%.

Незважаючи на те, що ціна за лист стартує від 250 рублів, підсумкова сума, що включає витрати на покупку необхідних комплектуючих і проведення монтажу, буде значно нижче, ніж на придбання керамічних, бітумних або композитних матеріалів. Таким чином, даний матеріал ідеально підходить для тих, у кого в пріоритеті низька ціна за м2.

Асортимент компанії «Стройкапітал»

Ми пропонуємо вашій увазі широкий вибір якісної металочерепиці Монтеррей , ідеально пристосованою для клімату Росії. В наявності є стандартні листи 0, 500 м, 1, 200 м, 2, 250 м і 3, 650 м, крім цього ви також можете замовити виробництво покрівельних матеріалів за індивідуальними параметрами.

Металочерепиця - практичне прикраса покрівлі

Металочерепиця Фінська Пурал

Металочерепиця Характеристики