Матеріали для Утеплення Дахи

Ефективне утеплення фасадів, підлоги і даху будинку

Велику частину виробленої в країні теплової енергії споживають будівлі. Підраховано, що понад 50% тепла в будинках втрачається через зовнішні стіни, покрівлю, підлогу, перекриття підвалів і горищ. Населення, в буквальному сенсі, викидає гроші на вітер, оплачуючи дані тепловтрати, з огляду на те, що утеплення фасадів не було виконано на належному рівні. Витрати на оплату житлово-комунальних послуг займають значну частку в бюджеті середньостатистичної російської сім'ї. У підвищенні експлуатаційних характеристик будівель, їх енергоефективності, закладений величезний потенціал економії на витратах. Тому утеплення фасадів і, безпосередньо, продаж утеплювача - актуальна послуга для сьогоднішнього будівельного ринку.

Як скоротити витрати на енергію?

Значно скоротити енерговитрати можливо при реалізації ідеї енергоефективного ( «пасивного») будинку, використовуючи утеплювач стін, підлоги і покрівлі. Тепловтрати енергоефективного будинку складають всього 15-25 кВт ∙ год / м2 на рік (для порівняння, в цегляному будинку - 250-350 кВт ∙ год / м2 на рік). Це досягається зниженням тепловтрат завдяки конструктивним особливостям будівлі, в яких використовують енергозберігаючі технології та утеплювачі - високоефективні теплоізоляційні матеріали.

Наша компанія пропонує енергозберігаючі технології і рішення, засновані на застосуванні нового високоякісного продукту - базальтової ізоляції під торговою маркою ЕКОВЕР®. Ізоляція допоможе якісно утеплити конструкції будівель як цивільного, так і промислового призначення, провести утеплення фасадів відповідно до європейських стандартів.

Мансарда Утеплення Даху

Материалы для Утепления Крыши

Матеріали для Покрівлі