Мідна покрівля: властивості, різновиди та варіанти оформлення

Варіанти покрівлі дерев'яного

Варіанти покрівлі дерев'яного будинку. | Зруб - майстер

0

Покрівля з міді не дарма вважається одним з кращих варіантів. Така конструкція виправдовує кожен рубль, який був на неї витрачено. Виглядає рішення просто розкішно.

Мідь - один з найбільш затребуваних кольорових металів. Він високо цінується, тому покрівля з такого матеріалу коштує недешево. Однак кожен рубль, витрачений на це рішення, окупиться багаторазово і в найкоротший період часу.

Основні властивості мідної крівлі

Вибираючи між різними варіантами для покриття даху, цей не варто скидати з рахунків. Покрівля з міді має масу плюсів:

  1. Висока якість і довговічність. Згодом цей матеріал покривається патиною, завдяки чому утворюється додатковий захисний шар. Поверхня даху спокійно переносить контакт з різними видами опадів, охолодження, вплив прямих сонячних променів - всі ці явища тільки «загартовують» мідь. Вона служить десятки років і навіть не змінюється під дією навколишнього середовища.
  2. Простота монтажу і ремонту. Мідні елементи відрізняються м'якістю, яка як раз необхідна для установки деталей на складних варіантах дахів. Якщо ж матеріал буде пошкоджений, що трапляється рідко, зіпсовану частину легко можна буде замінити. Пошкодження можуть виникнути лише тоді, коли на дах впаде щось дуже важке - але якщо поруч немає великих старих дерев, це практично неможливо.
  3. Мінімум догляду. Щоб дах завжди залишалася в потрібному стані, за нею не доведеться доглядати. Ніяких додаткових покриттів або складних маніпуляцій: досить прибирати накопичилися листя і гілки, коли є така проблема.
  4. Гарний вид. Мідь відрізняється розкішним червонуватим відтінком, завдяки якому матеріал чудово переливається на сонці. Але це не єдиний варіант оформлення: покрівлю можна зробити золотистої, під бронзу, срібло або з зеленуватим відтінком під патину - сучасне виробництво дозволяє змінювати колір матеріалу. Не впливаючи на його основні характеристики.

Різновиди мідної крівлі

Зараз мідна покрівля представлена масою варіантів. Крім різних кольорів клієнт може вибрати і особливості форми, конструкції. Покупцям доступна фальцевая, черепичний, м'яка покрівля. Найбільш розкішний вигляд має рішення у вигляді черепиці. Монтаж такого матеріалу - складний, практично ювелірний процес. Але зате результат вище всяких похвал: такий дах виглядає дуже дорого, привабливо. Подібне рішення можна використовувати для приватних будинків , громадських будівель. Нерідко воно застосовується при зведенні церков, храмів, художніх галерей і подібних об'єктів.

Фальцева покрівля простіша з точки зору установки, оскільки для роботи використовуються великі деталі. Це надійне рішення, яке дозволяє забезпечити необхідну герметичність і захистити дах від протікання. Виглядає готова конструкція не менш цікаво і дорого.

Оборудование для Производства Металлочерепицы

Покрівля багатоквартирного будинку обрушилася в Томську

Мідна покрівля: характеристики і види