Кріплення снігозатримувачами на Металлочерепицу
КАТАЛОГ
загальні рекомендації
- Снігозатримувачі (СЗТ) запобігають сход великих снігових мас і льоду з скатної покрівлі, захищаючи автотранспорт, людей, споруди і посадки навколо будинку. Кріплення снегозадержателей на металочерепицю, м'яку покрівлю та профнастил здійснюється за допомогою універсального кронштейна.
- Рекомендується встановлювати снігозатримувачі по всьому периметру покрівлі в безперервну лінію по рівню, а також над важливими об'єктами покрівлі: трубами вентиляції, мансардними вікнами, на кожному рівні багаторівневих покрівель, над в'їздом в гараж або входом в будинок. Міцне кріплення снігозатримувача забезпечує високу надійність системи безпеки покрівлі.
- Для досягнення потрібної довжини труби снігозатримувача стикуються між собою за допомогою обтиску з одного боку. Стик фіксується болтом з шайбою і гайкою.
- Монтаж снегозадержателей на м'яку покрівлю не веде до втрати гарантії на покрівельні матеріали, оскільки цілісність покриття не порушується.
- При необхідності труби снігозатримувача можуть бути обрізані за допомогою електролобзика або ножівки по металу. Використання абразивного ріжучого інструменту (болгарки) заборонено.
- Снігозатримувачі можуть бути скомбіновані з покрівельним огорожею, проте монтаж снегозадержателей на м'яку покрівлю стає більш трудомістким.
Порядок монтажу трубчастого снігозатримувача
- Монтаж снегозадержателей на м'яку покрівлю, металочерепицю або профнастил починається з установки універсального кронштейна. Набір кріпильних елементів дає можливість змонтувати його на будь-який тип покрівлі (див. Рис 1a-1g). Кронштейн кріпиться до дощок обрешітки строго вниз хвилі. Відстань від останнього універсального кронштейна до краю труби не повинно перевищувати 300 мм. Кріплення снігозатримувача принципово не відрізняється для різних видів покриттів.
- Максимальна відстань між кронштейнами становить 1100 мм. В отвори в універсальному кронштейні вставляються труби снігозатримувача.