Кріплення снігозатримувачами на Металлочерепицу

КАТАЛОГ

загальні рекомендації

  • Снігозатримувачі (СЗТ) запобігають сход великих снігових мас і льоду з скатної покрівлі, захищаючи автотранспорт, людей, споруди і посадки навколо будинку. Кріплення снегозадержателей на металочерепицю, м'яку покрівлю та профнастил здійснюється за допомогою універсального кронштейна.
  • Рекомендується встановлювати снігозатримувачі по всьому периметру покрівлі в безперервну лінію по рівню, а також над важливими об'єктами покрівлі: трубами вентиляції, мансардними вікнами, на кожному рівні багаторівневих покрівель, над в'їздом в гараж або входом в будинок. Міцне кріплення снігозатримувача забезпечує високу надійність системи безпеки покрівлі.
  • Для досягнення потрібної довжини труби снігозатримувача стикуються між собою за допомогою обтиску з одного боку. Стик фіксується болтом з шайбою і гайкою.
  • Монтаж снегозадержателей на м'яку покрівлю не веде до втрати гарантії на покрівельні матеріали, оскільки цілісність покриття не порушується.
  • При необхідності труби снігозатримувача можуть бути обрізані за допомогою електролобзика або ножівки по металу. Використання абразивного ріжучого інструменту (болгарки) заборонено.
  • Снігозатримувачі можуть бути скомбіновані з покрівельним огорожею, проте монтаж снегозадержателей на м'яку покрівлю стає більш трудомістким.

Порядок монтажу трубчастого снігозатримувача

  1. Монтаж снегозадержателей на м'яку покрівлю, металочерепицю або профнастил починається з установки універсального кронштейна. Набір кріпильних елементів дає можливість змонтувати його на будь-який тип покрівлі (див. Рис 1a-1g). Кронштейн кріпиться до дощок обрешітки строго вниз хвилі. Відстань від останнього універсального кронштейна до краю труби не повинно перевищувати 300 мм. Кріплення снігозатримувача принципово не відрізняється для різних видів покриттів.
  2. Максимальна відстань між кронштейнами становить 1100 мм. В отвори в універсальному кронштейні вставляються труби снігозатримувача.

Снігозатримувачі для металочерепиці

Кровельный Пирог под Металлочерепицу

Устройство Обрешетки под Металлочерепицу

Крепление Снегозадержателей на Металлочерепицу

Пристрій Риштування під Металлочерепицу