Дахи Будинків з Мансардою Фото

Дахи будинків з мансардою

Дахи будинків з мансардою

0

Для багатьох забудовників має важливе значення форма даху. І не дарма - витрати на монтаж покрівлі може скласти близько 30% всієї вартості будівництва. Бюджет на покрівлю можна істотно змінити, вибравши іншу форму даху, інший покрівельний матеріал, ту чи іншу кроквяну систему .

Плани будинків з двосхилим дахом: переваги покрівельної конструкції

В даному розділі каталогу ми зібрали типові проекти будинків з двосхилим дахом. Це, мабуть, самий економічний і популярний варіант:

  • монтажні роботи обійдуться вам дешевше через простоту конструкції такої покрівлі;
  • металочерепиця для такого даху буде використана з мінімальною кількістю відходів.
  • Така конструкція ідеально покриє будь-яку споруду прямокутної форми. Кращим чином двосхилий дах підходить для будинку з мансардою. Розташувавши вікна у фронтонах можна забезпечити достатній рівень вентиляції і освітленості мансарди.

Плани проектів будинків з двосхилим дахом

Архітектурні проекти будинків з двосхилим дахом, зібрані тут, можна умовно розділити на:

  • Одноповерхові будинки з двосхилим дахом;
  • Мансардні будинку з простою двосхилим дахом;
  • Мансардні будинку з двосхилим дахом, з люкарнами;
  • Двоповерхові будинки з двосхилим дахом.

Якщо планування будинків з двосхилим дахом включає мансардне приміщення, то можна спостерігати різновид двосхилим покрівлі - ламану конструкцію зі збільшеним кутом нахилу нижнього полотна (від 65 до 80 °) в порівнянні з верхньої (від 25 до 30 °). Такий прийом є хорошим способом збільшення простору мансарди. До двосхилим покрівлі крім того відносять і дах склепінного типу, що має форму кола або будь-яку іншу. Така покрівля здатна прикрасити виступаючі частини будівлі. Якщо вам необхідно індивідуальне проектування житлових будинків, ми зможемо виконати це для вас додаткову ціну. Детальніше про цю послугу ви можете дивитися ТУТ. Також може бути просто відкоригована планування проектів будинків з двосхилим дахом. За побажанням клієнта може бути створений авторський дизайн будинків з двосхилим дахом.

Якщо вам потрібен недорогий приватний будинок, рекомендуємо вибирати готові проекти без люкарен (фасадних вікон на мансарді), або замінювати люкарни на мансардні вікна. Фасадні вікна на мансарді виглядають дуже привабливо, але здорожують монтаж покрівлі, чим складніше форма даху, тим більше кошторис витрат забудовника. Просту форму будинку з двосхилим дахом можна прикрасити оригінальним дизайном фасадів, тераси, вхідної групи - тоді новий будинок з двосхилим дахом не буде виглядати примітивно і обійдеться вам не так дорого як котедж зі складною дахом.

Крыша с Мансардой Фото

Крыши Домов с Мансардой Фото

Переваги будинків з мансардою