Ізоляція покрівлі: гідроізоляція, пароізоляція, теплоізоляція

гідроізоляція, пароізоляція, теплоізоляція покрівліІзоляція покрівельної конструкції - це обов'язкова складова правильного пристрою покрівлі. Покрівельна конструкція і дах в цілому буде служити довго тільки при правильному пристрої вентиляції, гідроізоляції, пароізоляції і утеплення покрівлі.

Матеріали для пароізоляції і гідроізоляції

Для того, щоб підтримувати необхідний режим теплоізоляції під покрівлею, використовуються матеріали пароізоляції і гідроізоляції, для яких відводяться дві функції. Перше - вони повинні виконувати роль перешкоди на шляху проникнення вологи в теплоізоляційний матеріал. Волога значно знижує теплоізоляційні властивості утеплювача, а іноді призводить до його поступового руйнування. гідроізоляційні і пароізоляційні плівкиДруге - подібні матеріали є однією зі складових частин вентиляції покрівельної системи, вони запобігають накопиченню вологи в утеплювачі, помітно полегшуючи вихід пари назовні.

Гідроізоляційні і пароізоляційні матеріали є матеріалами плівкового типу.

Гідроізоляційні плівки (дифузійні мембрани, гідроізоляція c мікроперфорацією) використовуються, в першу чергу, при влаштуванні гідроізоляції скатної покрівлі з такими покрівельними покриттями, як всі види черепичного покриття (м'яка гнучка черепиця, натуральна цементно-піщана і керамічна черепиця), шифер, металеві покрівлі ( профнастил, металочерепиця, композитна черепиця). За фактом, вони представляють собою другий рубіж захисту теплоізоляційного шару від зовнішніх впливів вологи, що проникають під покрівлю при екстремальних погодних умов - шквалистий вітер, косою злива.

Пароізоляційні плівки використовуються при влаштуванні не тільки скатних видів покрівлі, але і плоских. Вони покликані захищати теплоізоляційний шар від потрапляння парів води, які утворюються в опалювальних приміщеннях всередині будівлі як результат життєдіяльності людини, наприклад, прання, купання, приготування їжі та інше. Подібного роду пари піднімаються до покрівлі внаслідок конвекції і дифузії, а пароізоляція (паробальер) не дозволяє цим парам потрапити в утеплювач.

Поділ плівок на гідро- і пароізоляційні щодо умовно. Іноді пароізоляційні плівки використовують для гідроізоляції, і навпаки, деякі плівки, призначені для гідроізоляції покрівлі, застосовують в якості паронепроникного бар'єру. Але це буває досить рідко. А якщо плівки помилково встановити не на своє місце, то можна зіпсувати всю покрівельну конструкцію.

теплоізоляція, утеплення покрівлі пристрій покрівлі, покрівельний пиріг

Матеріали для гідроізоляції Покрівлі

Покрівельний Пиріг під Металлочерепицу

Рулонні покрівельні матеріали, бувають: бітумні, бітумно

Мідна покрівля: властивості, різновиди та варіанти оформлення

Оборудование для Производства Металлочерепицы