Ізоляція покрівлі: гідроізоляція, пароізоляція, теплоізоляція

гідроізоляція, пароізоляція, теплоізоляція покрівліІзоляція покрівельної конструкції - це обов'язкова складова правильного пристрою покрівлі. Покрівельна конструкція і дах в цілому буде служити довго тільки при правильному пристрої вентиляції, гідроізоляції, пароізоляції і утеплення покрівлі.

Матеріали для пароізоляції і гідроізоляції

Для того, щоб підтримувати необхідний режим теплоізоляції під покрівлею, використовуються матеріали пароізоляції і гідроізоляції, для яких відводяться дві функції. Перше - вони повинні виконувати роль перешкоди на шляху проникнення вологи в теплоізоляційний матеріал. Волога значно знижує теплоізоляційні властивості утеплювача, а іноді призводить до його поступового руйнування. гідроізоляційні і пароізоляційні плівкиДруге - подібні матеріали є однією зі складових частин вентиляції покрівельної системи, вони запобігають накопиченню вологи в утеплювачі, помітно полегшуючи вихід пари назовні.

Гідроізоляційні і пароізоляційні матеріали є матеріалами плівкового типу.

Гідроізоляційні плівки (дифузійні мембрани, гідроізоляція c мікроперфорацією) використовуються, в першу чергу, при влаштуванні гідроізоляції скатної покрівлі з такими покрівельними покриттями, як всі види черепичного покриття (м'яка гнучка черепиця, натуральна цементно-піщана і керамічна черепиця), шифер, металеві покрівлі ( профнастил, металочерепиця, композитна черепиця). За фактом, вони представляють собою другий рубіж захисту теплоізоляційного шару від зовнішніх впливів вологи, що проникають під покрівлю при екстремальних погодних умов - шквалистий вітер, косою злива.

Пароізоляційні плівки використовуються при влаштуванні не тільки скатних видів покрівлі, але і плоских. Вони покликані захищати теплоізоляційний шар від потрапляння парів води, які утворюються в опалювальних приміщеннях всередині будівлі як результат життєдіяльності людини, наприклад, прання, купання, приготування їжі та інше. Подібного роду пари піднімаються до покрівлі внаслідок конвекції і дифузії, а пароізоляція (паробальер) не дозволяє цим парам потрапити в утеплювач.

Поділ плівок на гідро- і пароізоляційні щодо умовно. Іноді пароізоляційні плівки використовують для гідроізоляції, і навпаки, деякі плівки, призначені для гідроізоляції покрівлі, застосовують в якості паронепроникного бар'єру. Але це буває досить рідко. А якщо плівки помилково встановити не на своє місце, то можна зіпсувати всю покрівельну конструкцію.

теплоізоляція, утеплення покрівлі пристрій покрівлі, покрівельний пиріг

5 популярних матеріалів для виробництва меблів

Конструктивні особливості прибудов Зведення житлової

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Проектування покрівлі від «КровМаркет»: рішення без помилок

Пиріг покрівлі з металочерепиці: розглядаємо пристрій