Проектування покрівлі від «КровМаркет»: рішення без помилок

проектування покрівліЯкісне проектування даху має не менше значення, ніж проектування несучої частини будівлі. Адже покрівля несе величезне функціональне навантаження, яка полягає в забезпеченні захисту будівлі від впливу навколишнього середовища. Також вона повинна володіти естетичними якостями, тому що від її зовнішнього вигляду залежить закінчений вигляд споруди.

При проектуванні покрівлі слід враховувати загальну архітектурну концепцію будівлі, а по можливості і оточуючих його будівель. Створення проекту покрівліПокрівельний матеріал повинен вибиратися в залежності від дизайнерського рішення фасаду, але при цьому слід враховувати допустимі навантаження на несучу частину будівлі. Тобто, проекту даху повинен органічно поєднувати точніші розрахунки зі естетичної складової.

Таким чином, над створенням проекту повинні працювати, як дизайнери екстер'єру, так і інженерні фахівці. Якісне проектування покрівлі будь-якої складності і конфігурації пропонують співробітники компанії «КровМаркет». Ескізне проектування покрівліСеред наших послуг, як комплексне проектування будинків, так і проектування безпосередньо покрівлі, яке може знадобитися при капітальному її ремонті, потреби в зміні покрівельного матеріалу, реконструкції будівлі і т.д.

При створенні проекту покрівлі розробляються:

  1. ескізне рішення, що визначає форму, архітектурний стиль покрівлі;
  2. робоча документація, що включає розрахунок навантажень, план розташування конструкційних складових.

Вартість проектування визначається в індивідуальному порядку, але в будь-якому випадку вона цілком прийнятна.

Проект покрівлі від «КровМаркет» забезпечить виконання всіх вимог до даху - гарний естетичний вигляд, оптимально поєднується з конструкцією будівлі, міцність, надійність і довговічність.

Наші послуги з проектування дахів будинків :
Розробка робочої документації - (від 165 рублів кв.м *) 

Производство и изготовление пластиковых изделий

Проблема оптимальной переработки пластиковых изделий

Предпосылки для развития украинских городов

Погонажные изделия из дерева и их применение

Мідна покрівля: характеристики і види