Лінія для Виробництва металочерепиці

schem_metcher

 1. розмотувач;
  для подачі рулонного матеріалу в лінію
 2. Прокатний профілюючий верстат;
 3. Гідравлічний прес;
  для формування поперечної хвилі
 4. гільйотина;
  для відрізу в заданий розмір
 5. Прийомний стіл;
  для прийому готового матеріалу
 6. Гідравлічна система;
 7. АСУ.

1. розмотувач

Агрегат використовується для установки рулонного металопрокату і його подальшої подачі на профілюючий стан для металочерепиці (швидкість розмотування регулюється автоматикою). OLYMPUS DIGITAL CAMERAМожлива робота в декількох режимах, включаючи автоматичний, ручний і реверсний. Розмотувач споживає до 2, 2 кВт при вантажопідйомності 8 т. Розж лопатей розмотувача в діапазоні від 510 мм до 610 мм за бажанням замовника може бути з механічним або гідравлічним приводом.

фото

2. ПРОКАТНИЙ верстат

Отримання профільованого матеріалу засноване на прокаті рулонного металу через ролики заданої форми. Підвищену швидкість і точність прокату забезпечує електромеханічний привід верстата, що складається з декількох серводвигунів. Максимальна швидкість прокату становить 12 м.п. / хвилину.

фото

прокатний верстат для металочерепиці3. ГИДРАВЛИЧЕСКИЙ ПРЕС

Цей прес необхідний для формування поперечнонаправленних хвиль листа металочерепиці. Обидві матриці агрегату (нижня і верхня) мають складальне конструктивне виконання.

фото

4. ГІЛЬЙОТИНА

З використанням цього пристрою в складі устаткування для виробництва металочерепиці листи готового матеріалу в точності відповідають заданим розмірам. Привід гільйотини може бути за бажанням замовника механічним або гідравлічним.

фото

5. гідросистеми

 • Привід преса з 200-літровим резервуаром здатний працювати при тиску до 10 МПа.
 • Потужність приводу становить 7, 5 кВт.
 • Продуктивність насосного обладнання становить до 40 л / хвилину.
 • Для управління елементами гідросистеми використовуються комплектуючі PONAR (Польща).

фото

6. прийомним СТІЛ

Конструкція використовується для прийому і відведення продукції на спеціальну платформу. Перевагою використання подібного агрегату є виключення можливостей для пошкодження зовнішнього покриття в процесі укладання. Потужність приводу моторедуктора становить 0, 57 кВт.

фото

7. АСУ (автоматична система управління)

Система дозволяє з високою ефективністю узгоджувати і управляти роботою всіх задіяних механізмів верстатів для металочерепиці. Точність виконуваних вимірювань становить до 0, 5 мм, додаткова економічність забезпечується можливістю настройки обладнання для мінімізації відходів виробництва.

фото

гідравлічний прес гільйотина гідравлічна система приймальний стіл

Виробництво металочерепиці М28

Устаткування для Виробництва металочерепиці

Линия для Производства Металлочерепицы

Устаткування для Виробництва металочерепиці

Верстат для Виробництва металочерепиці