Компанія «Полімер-Проект» зазнала гідроізоляцію покрівлі нового покоління

проект покрівлі

Проект покрівлі: етапи і помилки проектування, креслення, як


Компанія «Полімер-Проект» провела успішні випробування гідроізоляційного покриття покрівлі, виконаного з полісечовини. Так, після виконання гідроізоляції покрівля, наповнена водою на 20 сантиметрів, продемонструвала прекрасну стійкість до протікання.

Компанія «Полімер-Проект» провела гідроізоляцію покрівлі одного з житлових будинків в Москві, яка гостро потребувала ремонту. Гідроізоляція покрівлі з полісечовини, виготовлена фахівцями компанії, після необхідного комплексу підготовчих і організаційних робіт продемонструвала прекрасну стійкість до протікання - для випробувань покрівлю наповнили водою на 20 сантиметрів. «Полімер-Проект» надала 15-річну гарантію на покриття при терміні служби матеріалу не менше 50 років.

Полісечовини завдяки своїм фізико-хімічними характеристиками є одним з найбільш перспективних типів покриття в багатьох сферах діяльності. На відміну від популярних ПВХ-мембран сечовина хімічно інертна - її можна напилювати на будь-яку теплоізоляцію без необхідності влаштування прошарку з геотекстильного полотна. Матеріал на основі полісечовини не має швів і не вимагає додаткового механічного кріплення, має здатність до самозагасання.

Гідроізоляція з полісечовини стійка до ультрафіолету, що робить її оптимальною для покриття пенополиуретановой теплоізоляції резервуарів, фундаментів, теплих ящиків, танків та ін. Термін експлуатації матеріалу становить не менше 50 років.

Час полімеризації матеріалу становить близько 8 секунд. Вже через хвилину по покрівлі можна ходити. Крім того, сечовина має більш високу зносостійкість в порівнянні з полівінілхлоридними або бітумними мембранами. Співробітники «Полімер-Проект» протягом одного дня здатні виготовляти до 800 квадратних метрів покриття.

Генеральний директор «Полімер-Проект» Кулик Андрій: «Дійсно, експеримент з наповненням покрівлі водою проведено вперше в Росії, і допускаю, що вперше в світі. Використовувана нами американська сечовина по надійності випереджає всі існуючі аналоги, а термін експлуатації прирівнюється до терміну експлуатації будівлі ».

Сфера застосування полісечовини дуже широка. Матеріал застосовується в автомобіле-, суднобудуванні, гірничодобувній промисловості, при влаштуванні басейнів, фундаментів, покрівель, в декоративній архітектурі, ландшафтному дизайні. Оптимальна як зовнішні підлогових покриттів і в якості антикорозійного захисту металоконструкцій. При нанесенні на геотекстиль Полімочевини можна застосовувати для гідроізоляції котлованів складної форми. Крім того, компанія «Полімер-Проект» може виготовляти покриття з полісечовини відповідно до прийнятої в усьому світі колірною схемою RAL.

На что стоит обратить внимание при выборе хорошего адвоката

Безкоштовні обертання на слотах або додаткові гроші для гри в онлайн казино

"Галактичне" ЧП: "Ашан" в Барнаулі закритий після обвалення покрівлі

Ізоляція покрівлі: гідроізоляція, пароізоляція, теплоізоляція