Двосхилий Дах Стропильная Система

Кроквяна система двосхилим

Кроквяна система двосхилого даху - пристрій, фото і відео

0

Онлайн калькулятор двосхилим (двосхилим) даху призначений для розрахунку кута нахилу крокв, кількості обрешітки, навантаження на покрівлю, а так же кількості необхідного матеріалу для зведення даного типу покрівлі. У розрахунку враховані всі популярні покрівельні матеріали, такі як керамічна, цементно-піщана, бітумна та металева черепиця, ондулін, шифер і ін.

Всі розрахунки виконуються відповідно до ТКП 45-5.05-146-2009 і СНиП «Навантаження і впливи».

Двосхилий (двухскатная, щипцевій) - різновид форм дахів з двома похилими схилами від коника до зовнішніх стін. Дана форма є найпоширенішою і найпрактичнішою з точки зору вартості, ефективності і зовнішнього вигляду. Спирається крокв відбувається один на одного, а їх пари з'єднуються латами. Стіни з торцевого боку такого даху, мають трикутну форму, і називаються фронтонами (щипцями). Найчастіше під даним видом покрівлі влаштовується горищне приміщення, що освітлюється за допомогою невеликих фронтонних вікон.

При заповненні даних, зверніть увагу на додаткову інформацію зі знаком Додаткова інформація. .

Далі представлений повний список виконуваних розрахунків з коротким описом кожного пункту. Ви так само можете задати своє питання, скориставшись формою у правому блоці.

Двосхилий Дах Своїми Руками

Двускатная Крыша Стропильная Система

Металлопрофиль для Кровли

Мансардний Дах Своїми Руками

Мансардний Дах Своїми Руками Фото