Будівництво Мансардні Дахи Своїми Руками

Облаштування мансардного даху своїми рукамиОригінальною і дуже популярною покрівельної конструкцією є мансардний покрівля. Цей дах з двома ламаними скатами, верхні частини яких мають невеликий ухил, а нижні - набагато більший. Така конструкція покрівлі вибирається для будівель, де потрібно максимально збільшити горищний простір для облаштування мансарди.

Мансардний дах дозволяє організувати додаткову житлову площу і, тим самим, збільшити корисну площу будинку. Такий дах повинна бути врахована в проекті будівлі заздалегідь, щоб розрахувати фундамент для будинку з дахом такого типу. Споруда мансардної покрівлі може бути проведена своїми руками. Це зменшить фінансові витрати на будівництво і дозволить отримати додаткову кімнату при мінімальних вкладеннях.

Основні особливості мансардної покрівлі

При облаштуванні мансардного покрівлі повинні бути правильно вибрані кути нахилу скатів. Верхні частини ламаних скатів покрівлі зазвичай мають малий кут нахилу, щоб збільшити корисний простір під дахом.

Менший кут нахилу скатів дозволяє створити більше за площею приміщення мансарди. Але не можна робити кут нахилу і дуже малим, адже в цьому випадку мансардний дах буде схильна до додаткового навантаження при випаданні снігу в зимовий період. Скидання снігу з такого даху буде утруднений.

Кут нахилу необхідно вибирати і в залежності від погодних умов даного району. Так, якщо взимку випадає мала кількість опадів або переважають сильні вітри, нахил даху можна зменшити. При рясних снігопадах в даному регіоні для полегшення скидання снігу нахил необхідно збільшити.

Сучасна мансардний дах вимагає якісного облаштування тепло-, звуко- і гідроізоляції. Зазвичай в горищному приміщенні взимку буває холодно, а влітку дуже спекотно від нагрівається покрівлі. Коли ж це приміщення стає житловим, потрібно створити комфортні умови проживання. Мансарда не повинна відрізнятися від звичайної житлової кімнати.

Покрівельний матеріал також необхідно вибирати з міркувань теплоізоляції. Покривати мансарду металом не можна, бажано зупинити вибір на керамічну черепицю або шифер.

Мансардні Дахи Своїми Руками

Будівництво Дахи Своїми Руками

Строительство Мансардной Крыши Своими Руками

Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками