Друк на меблевих фасадах

Друк на меблевих фасадах - спосіб створити креативну меблі

Набридла однотипна меблі, хочете зробити меблі вишуканою? На допомогу прийде друк на меблевих фасадах. Що зараз пропонують виробники, і яке обладнання для цього використовують.

Повсякденний предмет меблів можна легко перетворити в креативний об'єкт, для цього варто спробувати друк. Для друку по меблів найчастіше використовують технологію УФ друку. З її допомогою можна наносити всілякі малюнки не тільки на скло, але і на ЛДСП, МДФ, пластик. Область використання печатки не має обмежень: малюнок можна нанести на дитячу, кухонні меблі, шафи купе, стільниці та багато іншого.

К Вашему вниманию стильная, надежная и красивая мебельная фурнитура доступна к заказу и покупке по самой выгодной и демократичной цене, без переплат.

Всі інші методи вимагають високої серійності виробів. Наприклад, при роботі на машині для імітаційної друку для того, що б змінити малюнок текстури, потрібно поміняти друкарський вал, відповідно робота обладнання буде зупинена. Якщо друк здійснюється на поверхні рулонної текстурного паперу, то перед виробником стоїть завдання змінити друковані вали, на що також буде потрібно багато часу. Якщо замовляється ексклюзивний малюнок на плівку для термодруку, то обсяг замовлення повинен бути не менше 10 тисяч метрів квадратних.

Такий обсяг влаштовує далеко не всіх. Зараз для більшості важлива можливість виготовлення одиничних замовлень. Виробники меблів завжди прагнули до того, щоб створювати малюнки за бажанням замовника, і робити це на своєму виробництві.

Таке стало можливим з початком ери цифрового друку. Саме вона дозволяє отримувати відбитки із застосуванням змінної друкованої інформації.

Якщо розглядати історичні факти, то однією з перших фірм, яка використовувала даний вид друку для виробництва маленьких партій паперів з самими незвичайними малюнками для декоративного паперошаруватий пластика була німецька компанія Westag Getalit. Свою новинку вона продемонструвала на одній з виставок. Ці малюнки імітували текстуру натурального каменю, також були представлені і декори з різними малюнками. Багато хто вважає, що ці декори стали початком ери цифрового друку в меблевій промисловості.

Найбільш оптимальним варіантом для друку по меблів є друк з використанням УФ-випромінювання. При цьому варто враховувати, що фарби підбираються з урахуванням поєднання їх з запечатуваним матеріалом.

Для того, що б досягти високої якості зображення з високою роздільною здатністю використовують широкоформатний ультрафіолетову друк.

Переваги УФ - друку:

Довговічність - вони тривалий час зберігають свій колір і яскравість;

Стійкість до перепадів температур;

Стійкість до миття;

УФ фарби екологічно чисті і безпечні для здоров'я людини.

Друк на кухонних меблів

Кухня - це душа будинку, до її оформлення підходять з особливою увагою. Тут мало використовувати якісні матеріали, функціональну фурнітуру - важливо, що вона мала свій стиль. Ось в цьому і може допомогти друк на меблевих фасадах і стільниці. Крім цього, можна нанести зображення на кухонний фартух, якщо він виготовлений зі скла. При цьому малюнок наносять на зворотну сторону скла, а що б добитися яскравого щільного кольору використовуються білила.

Підсвічування на меблевих фасадах з фотодруком

Підсвічування дозволить підкреслити малюнок. Якщо це зовнішнє підсвічування, то вітраж стане дуже виразним. Внутрішня підсвітка буде актуальна якщо малюнок виконаний на прозорих матеріалах. Що вибрати в якості джерела світла? Це може бути світлодіоди або звичайна лампочка.

Утеплення Даху Лазні

Алюминиевое ограждение

Металочерепиця Відгуки

Профнастил на Дах