Типи освітлення та використовувані прилади

Сучасна архітектура широко використовує світловий дизайн для освітлення фасадів житлових і комерційних споруд. Грамотно організована підсвічування фасадів ефектно підкреслить форму споруди, його архітектурні особливості та переваги. Більш того, для споруд комерційного типу така підсвічування сприятиме залученню уваги і запам'ятовування образу.

Вы можете выбрать и купить красивые и надежные светильники для подсветки фасадов зданий на любой вкус по самой выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Архітектурна підсвічування фасадів. Типи освітлення та використовувані прилади

На сьогодні розрізняють три основних типи освітлення фасадів:

Прожекторне освітлення - ефективна підсвічування для бетонних споруд;

Висвітлення акцентного типу сприяє виділенню світлом окремих елементів, які не висвітлюючи фасад повністю;

Світлодіодне освітлення - можливість створення незвичайних світлових ефектів.

Для досягнення тих чи інших цілей використовують різні прийоми освітлення, в тому числі:

Заливаюче освітлення загального типу. Для досягнення такого ефекту використовуються прожектори, що встановлюються навколо будівлі. Освітлення даного типу використовується для виділення на загальному тлі об'єктів культури, для житлових і комерційних будівель (готелів, бізнес-центрів і т.д.) воно неефективно, тому що світло в темний час доби проникає всередину будівлі.

Фонове підсвічування особливо ефективна в спорудах, конструкції яких використовують колони. Здійснюється за допомогою світлодіодних прожекторів.

Локальне освітлення, що сприяє виділенню певних архітектурних елементів. Для підсвічування даного типу краще використовувати настінні світильники на світлодіодах.

Сучасні технології в сфері світлотехніки дозволяють виділяти за допомогою світла контур будівлі, створювати ефекти з використанням цветодінамікі і т.д.

Як вибрати світильники для організації фасадної підсвічування

Підсвічування фасадів будівлі може здійснюватися за допомогою різних освітлювальних приладів зовнішнього застосування. Найбільш часто для цієї мети використовуються:

Настінні світильники. Особливо ефективні серед них прилади відбитого світла, що сприяють рівномірному освітленню чималих площ, що не сліпо при цьому очі.

Вбудовувані світильники. Практично непомітні в денний час вони сприяють створенню унікальних дизайнерських рішень.

Локальну підсвічування певних архітектурних елементів можна ефективно організувати за допомогою світильників спрямованого світла, що дає вузький пучок світла.

Додаткове підсвічування фасаду будинку може здійснюватися за допомогою підвісних вуличних світильників, грунтових освітлювальних приладів і т.д.

Все більшого поширення в оформленні ландшафтних рішень, в тому числі, в підсвічуванні фасадів, отримують світлодіодні світильники, що мають масу переваг. Ефективні в рішенні задач освітлення фасадів також прожектори і настінні світильники, конструкція яких передбачає можливість регулювати кут нахилу.

Вибираючи світильники для освітлення фасаду, слід звертати увагу також на ступінь їх захищеності від зовнішніх впливів, в тому числі герметичність корпусу, безпеку і зручність обслуговування, економічність, а також відповідність дизайну архітектурі споруди.

Стильні сучасні освітлювальні прилади самі по собі стануть прикрасою фасаду, а грамотне їх розміщення забезпечить його ефектне підсвічування, сприяючи привабливості будівлі і надання йому вишуканого, унікального виду.

Гидроизоляционные Материалы для Кровли

Мідна покрівля: характеристики і види

Диагностика состояния кровли

Балкони і лоджії з виносом і установка даху