Пасти для чищення для рук

Пропонуємо купити дешево оптом і в роздріб пасти для чищення для рук, а також захисні креми. Пасти для чищення необхідні для фахівців, що працюють з технічними маслами та іншими складними забрудненнями. Пасти для чищення випускаються декількох видів: з абразивом або без; вимагають змивання або можуть не змиватися водою після застосування. У нас можна підібрати і купити очищувальну пасту для рук необхідної якості та обсягу.

Качественная, лучшая и безопасная паста для мытья рук для особо сильных загрязнений Вы можете купить выгодно по самой доступной и низкой цене.

У складі нового продукту не містяться розчинники, а миючі компоненти підібрані спеціально з самим м'яким впливом на шкіру і максимальним очищує ефектом. Паста проводиться за ексклюзивною рецептурою, повністю на натуральній основі, для максимально комфортного щоденного застосування і дбайливого очищення шкіри рук

Паста являє собою ідеальне очищуючий засіб для щоденного застосування в СТО, і має наступні особливості:

не містить розчинників;

ексклюзивна рецептура;

pH збалансований;

Видаляє такі забруднення як:

мастило

масла

сажа

Засіб для ефективного видалення з шкіри рук сильних загрязененій від мазуту, консистентних мастил, тварин, рослинних і синтетичних масел, нафтопродуктів, сажі, органічних барвників і бруду. Полімерний абразив, що входить до складу пасти, м'яко і глибоко очищає шкіру, при цьому не пошкоджує її. Завдяки низькій щільності полімерний абразив легко вимивається проточною водою і не осідає в каналізаційних трубах. Очищаюча паста ефективно видаляє з шкіри рук забруднення від мазуту, консистентних мастил, тварин, рослинних і синтетичних масел, нафтопродуктів, сажі, графіту, металевого пилу і інших технологічних і побутових забруднень.

Засіб рекомендується для робочих і фахівців, діяльність яких пов'язана з ремонтними та монтажними роботами, для автомеханіків, слюсарів та обслуговуючого персоналу залізничних колій та рухомого складу.

переваги:

Більшість очисних паст містять в складі грубий кварцовий абразив, через що під час їх використання шкіра отримує мікропошкодження і грубіє, крім того, пісочний абразив осідає в каналізації і може служити причиною заторів. На відміну від конкурентів в складі кошти Vita Paste використовується полімерний абразив, який м'яко і глибоко очищає шкіру, при цьому не пошкоджує шкіру. Завдяки низькій щільності полімерний абразив легко вимивається проточною водою і не осідає в каналізаційних трубах.

Що входить до складу засобу гліцерин інтенсивно зволожує шкіру і має знезаражувальні властивості, що важливо при очищенні шкіри після робіт в умовах забрудненого і агресивного середовища.

Пароизоляция для Крыши

Пасти для чищення для рук

Металлочерепица Лист

Металлочерепица Омск

Утеплення Даху