​Знайомства в Інтернеті: плюси і мінуси

Знайомства в Інтернеті: плюси і мінуси

У психологів прийнято розбивати знайомство на кілька етапів: перший погляд, яким двоє оценивающе обкидають один одного; перші 10 секунд комплексної оцінки виробленого враження; перші десять хвилин спілкування; першу годину проведеного разом часу.

Если Вы ищете интересных людей для общения или любви, то мариуполь сайт знакомств позволит быстро и без проблем, провести приятно время с интересными людьми, бесплатно и онлайн, в удобное для Вас время.

Вважається, що ці віхи, хоч слідують одна за одною, крок за кроком, і часто, як у комп'ютерній грі, означають перехід з одного рівня на наступний, можливо більш складний, але, тим не менше, однаково важливі для продовження знайомства і розвитку майбутніх відносин. Всі наведені твердження справедливі для ситуації, коли дві людини вперше зустрічають один одного в реальному житті. А що відбувається, якщо двоє знайомляться в віртуальної реальності? Все більше користувачів цікавляться, чи є переваги у знайомства онлайн. Як це часто буває, і плюси і мінуси є у всього на світі, знайомства в Мережі - не виняток. Чого ж більше - переваг або недоліків?

Однак в Інтернеті все ті ж перші етапи знайомства кілька видозмінюються. Як це впливає на психологію знайомства?

1. У реальному житті при зустрічі ми майже завжди ніяк не можемо уникнути першого погляду один на одного. В Інтернеті наш погляд пестять фотографії. На різних сайтах знайомств розміщення фото може бути за бажанням або обов'язковою умовою. Звичайно чим серйозніше ресурс, тим жорсткіші умови модерації витримує публікація зображень, що дозволяє бути впевненим: в анкеті зацікавив вас людини ви побачите його фото, зможете розглянути особа, на знімку буде дійсно він, а не мальований «аватар» і не голкіпер збірної Італії по футболу Джан Луїджі Буффон, знімок не буде містити реклами і непристойного, образливого матеріалу.

Мінуси: різні люди фотогенічні по-різному. Хтось виходить краще, ніж у житті, а хтось сам на себе не схожий. Багато, підкоряючись природному бажанням привернути увагу, захоплюються фотошопом.

Плюси: якщо ви уважно розглянули фото вподобаного вам користувача (а він - ваші), вивчили анкети один одного, вступили в листування, переборовши первісну незручність, і вам цікаво і приємно спілкуватися, - швидше за все, у вас все ще попереду, і то, як він п'є молочний коктейль через трубочку, вас не збентежить, бо, швидше за все, ви робите це точно так же.

Гипсокартонные потолки: плюсы и минусы

​Новости в Интернете: плюсы и минусы

​Ремонт квартиры своими руками

Мідна покрівля: характеристики і види