Як вибирають плиточника, поради майстра!

Як вибирають плиточника, поради майстра!

Особливо важко поєднувати різні види плиток, так як вони часто не збігаються ні за розмірами, ні по товщині. Дуже складно поєднати плитку в кутах, для цього будуть потрібні або спеціальні інструменти, або величезний досвід. До того ж потрібно буде вирівнювати і стіни, і підлогу, а де-не-де робити ще і спеціальні поглиблення, які теж необхідно обкласти акуратно нарізаною плиткою.

Вы можете заказать профессиональную укладку плитки на http://tend.kiev.ua/ukladka-plitki для реализации собственной фантазии в ремонте по самой выгодной и доступной цене.

Всі ці самостійні роботи надовго паралізують нормальну течію життя в вашій квартирі, так що початкове натхнення дуже скоро пройде. Та й різати плитку не так просто, як здається тому, хто цього не робив. Це тільки в теорії досить провести плиткорезом глибоку лінію з глянсовою боку і злегка простукати зі зворотним. На практиці не завжди виходить, і по дорогий плитці проходить звивистий розкол.

Спочатку потрібно все дізнатися про розчини, про саму плитку, і тільки після цього приступати до "брудної" роботи - підготовці поверхні стіни і підлоги. Ви витратите стільки нервів і насадили такий бруд, що вже на другий день захочете запросити майстра. До того ж вам не потрібно буде витрачатися на придбання якісного плиткореза, так як звичайним, дешевим товсту плитку для підлоги розрізати дуже складно.

Тому краще вчасно зайнятися пошуком кваліфікованого і досвідченого плиточника, а не морочити собі голову. Сьогодні і газети, і сайти в інтернеті переповнені масою пропозицій виконати подібну роботу, тому список "абсолютно акуратних" майстрів досить значний. Але з власного досвіду ви вже знаєте, що не кожному майстру можна довірити перетворення свого житла. Тут наводиться ряд рекомендацій, які допоможуть вибрати справжнього майстра і не прогадати.

1. Запитайте поради у знайомих, які не так давно робили подібні ремонтні роботи. Якщо фахівець-плиточник добре впорався з роботою, і навіть через час у господарів претензій немає, то дізнайтеся телефон плиточника. Вам потрібно буде особисто оглянути результат його роботи, так як у кожного є власні поняття про якість.

2. Обговоріть з майстром початкові умови, тобто ціну і терміни. Бажано, щоб він вам показав хоча б ще якусь зі своїх робіт. Це додасть вам упевненості, що вибір зроблено правильно. До того ж ви будете знати, чи впорається майстер з вашими вимогами.

3. Поки не пізно відмовитися, ще раз сходіть до знайомих, що рекомендував плиточника, та оцініть за допомогою простих інструментів якість укладання плитки. Можна використовувати звичайний схил або будівельний рівень.

4. Існують будівельні нормативи і правила, згідно з якими визначено можливі відхилення облицьованої поверхні, а також вертикальних швів між плитками. Це півтора міліметра на метр довжини поверхні, так що відхилення легко перевірити лінійкою. Хороший майстер знає і дотримується такі нормативи.

5. Краї кожної плитки не виступають, а знаходяться на одному рівні з сусідніми. Для перевірки досить прикласти до поверхні рівну площину довжиною не коротші сумарного розміру чотирьох-п'яти плиток. Якщо зазор не засвітяться, то робота в цьому відношенні виконана відмінно. Щоб переконатися, що ребро перевірочної поверхні абсолютно рівне, подивіться на нього в довжину на світло. Повинна утворитися чітка і абсолютно рівна лінія.

6. Тепер потрібно взяти металевий предмет і злегка простукати кілька плиток на вибір, причому кожну в різних місцях. Якщо плитка дзвенить, значить між нею і поверхнею стіни або підлоги є порожнечі. Це неякісна робота. Така плитка обов'язково відвалиться. Звук повинен бути глухим. Якщо немає будівельного рівня

7. Якщо немає будівельного рівня, то покладіть на поверхню підлоги кульку. Він не повинен скочуватися. Це гарантія того, що плитка покладена горизонтально підлозі.

8. Тепер оцініть зовнішній вигляд облицювання. Уважно придивіться до тих кутах приміщення, які кидаються в очі. Там повинна бути покладена ціла плитка. Відрізані шматки в таких місцях свідчать про байдужість майстра до своєї роботи.

​Новости в Интернете: плюсы и минусы

Город Хмельницкий и его особенности

Як почистити ортопедичний матрац

Плюси акумуляторного перфоратора