Плюси акумуляторного перфоратора

Акумуляторні перфоратори: відиРабота відбувається за рахунок електромагнітних і пневматичних дій: при ударі електромагнітні котушки направляють сигнал сердечника, який віддає імпульс на бур. А пневматична рух відбувається за рахунок поступально-поворотного удару об поршень циліндра.

Вы можете выбрать и купить перфоратор в интернет-магазине выносливый, мощный и стойкий к длительному использованию от лучших производителей по самой низкой и выгодной цене, без переплат.

Детальніше зупинимося на аккумуляторних.Аккумуляторние перфоратори - перфоратори, які живляться від батареї. Найкращий вихід при відсутності електроенергії для ремонта.Главние параметри вибору цього пристрою це: потужність двигуна (оптимальна до 800 Вт); сила удару; діаметр свердла; ефективність удару; швидкість патронних оборотів (чим менше вага інструменту, тим більше оборотів він може зробити) ; вага (мінімальний - 2 кг, а максимальний - 12 кг); кількість ударов.Для проведення будівельних робіт на дачній ділянці або в непідключеному до мережі будівлі акумуляторний перфоратор буде як не можна до речі.

Плюси і мінуси акумуляторного перфоратораПлюси: незалежність від мережі - перша і головна перевага. В основному акумуляторами оснащують значно менш потужний інструмент, на зразок звичайної побутової дрилі або шуруповерта, в разі ж з перфоратором незалежність від мережі супроводжується високою потужністю та універсальністю пристрою. Мінуси: необхідно вкрай дбайливо ставиться до залишився заряду і постійно заряджати. Час безперервної, неквапливої роботи становить близько трьох годин. Доведеться робити перерву в роботі на півгодини для того, щоб зарядити батарею.Кроме цього до недоліків варто віднести велику вагу пристрою і сильний шум, якого не буває при роботі стаціонарним перфоратором. Електромеханічні пристрої найбільш галасливі. При зарядці ємність батареї збільшується, що впливає на тяжкість приладу, яка викликає часту стомлюваність у працюючого майстра.

Акумуляторний перфоратор в работеКолічество енергії використовується менше, ніж при мережевому підключенні. І то, наскільки довго пропрацює пристрій, залежить від місткості батареї. Про запас візьміть додатковий акумулятор з собою. Він вам однозначно допоможе при розрядці батареї і дасть можливість не переривати роботу на вимушену підзарядку.

Плюсы однокомнатной квартиры

Калькулятор Металлочерепицы

Аккумуляторные перфораторы