​ЯК КУПИТИ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ І НЕ ПОМИЛИТИСЯ ЗА ВИБІР

ЯК КУПИТИ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ І НЕ ПОМИЛИТИСЯ ЗА ВИБІР?

На думку соціологів, покупка власного житла є одним з головних подій в житті громадян. Тому вкрай важливо підійти до цього якомога уважніше, зваживши всі «За» і «Проти» кожного варіанту. Купівля-продаж однокімнатних квартир, втім, як і іншої житлової нерухомості, завжди супроводжується безліччю юридичних тонкощів і нюансів, знання яких гарантує чистоту угоди і відсутність проблем з об'єктом нерухомості.

Полезные советы при выборе жилья от специалистов НЕСТ и Гринвиль помогут безошибочно приобрести недвижимость по самой выгодной и доступной цене, без рисков, проблем и переплат.

Експерти ринку житла розробили ряд простих рекомендацій, про які повинен пам'ятати будь-яка людина, яка хоче продати або купити 1 квартиру. По-перше, потрібно ретельно перевіряти всі документи на квартиру (права власності, довідки з БТІ і з паспортного столу, рішення суду щодо даної квартири), а також уважно читати договір продажу.

Купівля однокімнатної квартири - дізнайтеся про тонкощі операцій

По-друге, продаж квартир повинна супроводжуватися пред'явленням розширеної виписки з ЕГРП (Єдиний державний реєстр прав) на нерухомість, де буде відображена вся «історія» даної квартири, тобто, позначені всі угоди, де об'єктом виступала продається житлоплощу.

По-третє, потрібно з усією увагою поставитися до особистості продавця. Чи немає у нього проблем з законом, наркологічної залежності, проблем з психічним здоров'ям. Також слід переконатися в достовірності його паспорта. Особливо ретельної перевірки заслуговує той чоловік, який виступає в ролі представника по довіреності. Підписаний ним договір продажу квартир в ряді випадків може бути оскаржений в суді.

Далі потрібно ще раз вивчити договір продажу квартир. Там повинні бути вказані повні паспортні дані і реквізити сторін (продавця і покупця). Достовірність зазначених паспортних даних перевіряється на сайті міграційної служби. Також не повинно бути помилок в написанні адреси квартири і плутанини в доданих документах.

Скласти грамотний і професійний договір продажу квартири можна, звернувшись в агентство нерухомості, яке здійснює операції з купівлі-продажу квартир. Будь-який клієнт, який звернувся до юристів даного агентства з побажанням «Куплю квартиру в новобудові» або «Продам однокімнатну квартиру», отримає високопрофесійну юридичну допомогу на всіх етапах здійснення угоди.

Крім того, вони допоможуть купити квартиру в бажаному районі і за максимально вигідною ціною. Як правило, клієнту пропонується кілька варіантів, один з яких виявляється ідеальним і за розміром, і по розташуванню, і за вартістю за квадратний метр.

Таким чином, тільки уважність клієнта і професіоналізм юристів забезпечує швидку, юридично чисту і вигідну покупку, наприклад, однокімнатної квартири.

ЖИТОМИР: АРХИТЕКТУРНАЯ СТОЛИЦА ШНАПСА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА І ЦЕНТРАЛЬНА СУБКАРПАТІЯ

КАК ВЫБРАТЬ КАЧЕСТВЕННЫЙ САЙТ ДЛЯ АЗАРТНЫХ ИГР ОНЛАЙН

ПЛАСТИКОВЫЕ ПАНЕЛИ И ИХ ОТЛИЧИТЕЛЬНЫЕ ОСОБЕННОСТИ.