УФ - друк і її переваги

УФ - друк і її преімуществаІ з моменту винаходу і подальшого удосконалення такої спосіб нанесення малюнка на поверхню, як УФ - друк, набула великої популярності. І це повніше природно, так як даний вид друку пропонує споживачам виконання робіт з нанесення зображення практичні без обмеження за видами поверхонь.

Завдяки розвитку УФ - пресі з'явилися нові області діяльності на ринку друкованої продукції, а саме, друк на різних поверхнях, від дерева, скла, і до кераміки і не тільки.

Вы можете заказать качественную уф печать Киев любой сложности по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Широкоформатний друк УФ принтерами почали популяризується приблизно років десять тому. Однак, стрімкий розвиток технології, при якій нанесений на поверхню малюнок виходить відразу сухим, призвело до того, що саме цей вид друку сьогодні є лідером у виробників поліграфічної продукції.

Сьогодні на ринку УФ - принтерів представлений широкий асортимент продукції, проте, всі вони діляться на чотири основні групи, що розділяють за способом подачі матеріалу для друку безпосередньо в пристрій. Залежно же від способу подачі, коливаються вже швидкість виконання друкованих робіт, максимальна товщина матеріалу, і відповідно, ціна принтера.

Відразу варто відзначити, що одним з найпопулярніших є комбіновані і планшетні УФ - пристрої. І якщо перевагою комбінованих є їх універсальність, так як використовують їх і в рекламному і в промисловому секторі, то їх мінусів є, безсумнівна висока вартість.

Що стосується таких пристроїв, як планшетний УФ принтер А4 то тут перевагою є те, що матеріал не пересувається по столу, пересувається сам принтер. Тут або тверда поверхня пересувається в бік друку, або сама друкована головка рухається над розміщеним матеріалом для проведення друкованих робіт.

Одним з явних переваг є можливість друку на щільних або важких аркушах. Єдиним обмеженням в даному випадку є надійність самого принтера. Планшетний УФ - принтер може без проблем друкувати навіть на делікатних і нетривких матеріалах.

Планшетні УФ - принтери, як і комбіновані, є оптимальним варіантом для використання в сфері друку для виготовлення побутової продукції, тобто кахлі, склі або дереві.

Материалы Кровли

Каркас Кровли

Устройство Кровли

Мансардні Дахи