​Тепловізори AGM - надійність у будь-яких умовах

AGM Global Vision (США) – виробник тепловізійних прицілів, монокулярів, біноклів та інших електрооптичних систем. Оптика цього бренду використовується правоохоронними органами, як військове спорядження, приватними особами для полювання та спостереження, інших цілей. Висока якість, надійність та міцність приладів дозволяє застосовувати їх у найскладніших умовах навколишнього середовища. Ви можете замовити тепловізора agm за самою вигідною та доступню ціною.

Транспортування замовлення здійснюється протягом 1–2 днів по всій території України. При покупці на суму від 1000 грн. доставляємо товар безкоштовно. Сплатити замовлення можна будь-яким зручним способом: безготівковим розрахунком на карту, через банківський термінал, післяплатою.

Тепловізійні приціли та монокуляри AGM

Компанія пропонує широкий спектр перевірених часом теплових пристроїв:

Тепловізійні приціли для різної зброї. Пристрої оснащені лінзами із германію з багатошаровим покриттям. Виготовлені із матеріалів, стійких до атмосферних опадів. Для живлення оптичного приладу можна використовувати літієві батареї CR123A (забезпечують до 5 годин безперервної роботи) або додаткові батарейні блоки (автономність - 40 і більше годин). Є вбудований стадіометричний далекомір. Тепловізор має різні типи та кольори прицільної сітки. Фіксація тепловізійних прицілів для полювання здійснюється за допомогою швидкознімного кріплення.

Біноклі, що забезпечують спостереження на великій відстані. Це легкі та компактні пристрої. Передбачена можливість встановлення на штатив. Корпус із алюмінієвого сплаву захищений за стандартом IP 65. Є цифрове масштабування та навігація по меню.

Тепловізійні монокуляри для спостереження на коротких, середніх та далеких дистанціях. Покращені матеріали лінз та ергономічна конструкція дозволяють з комфортом та ефективно використовувати пристрої AGM. У моделях передбачена можливість запису відео та зйомки фото, передача інформації на девайси, що працюють на OS iOS та Android.

Вибирайте тепловізори AGM Global Vision із лінзами 25 мм для ближньої стрільби, 50-міліметровими – для середньої дальності, 75 мм – для далекого прицілювання.

У тепловізійних монокулярах, біноклях та прицілах AGM використовується технологія інфрачервоного зображення для виявлення незначних перепадів температур об'єктів. Це дозволяє бачити майже у повній темряві, крізь дим, за умов низької контрастності.

​Несколько красивых фрагментов кода

Переваги придбання квартир в новобудовах

Види дахів приватних будинків

Диагностика состояния кровли

​Арка из гипсокартона своими руками