Технологія геотермальних теплових насосів

Сучасна технологія геотермальних теплових насосів відома і розвинена в світі вже більше 50 років. Ця технологія пов'язана з низькотемпературної геотермальної енергією, яка витягується з надр Землі. Геотермальна енергія надає численні переваги від її використання:

1. незалежність від зовнішніх умов;

2. наявність теплової енергії круглий рік на відміну від інших поновлюваних джерел енергії;

3. цінова конкурентоспроможність і низька чутливість до змін цін на традиційні енергоносії на світових ринках;

4. екологічно чисте джерело енергії.

Вы можете выбрать и купить надежный и практичный геотермальный тепловой насос на https://bsvenergy.com.ua/geotermalniy-teplovoy-nasos.html по самой выгодной и доступной цене.

Згідно з останніми даними, в Швеції понад 80% нових будинків використовують геотермальні теплові насоси, які переважають в вертикальних установках з середньою глибиною свердловини близько 120 метрів. Тепловий насос - сучасний прилад, який дозволяє безкоштовно користуватися тепловою енергією, накопиченої в навколишньому середовищі. Пристрій призначений для опалення приміщень взимку та охолодження їх влітку, а також для забезпечення гарячого водопостачання в будинку. Геотермальний тепловий насос отримує теплову енергію з грунту або води, причому всі процеси перетворення і передачі тепла здійснюються в закритому термодинамическом циклі. Простіше кажучи, робота геотермальних теплових насосів заснована на отриманні тепла від джерела з більш низькою температурою (робочий розсіл) і передачі його до джерела з більш високою температурою, достатньою, щоб забезпечити центральне опалення і гаряче водопостачання (ГВП).

Теплова енергія може бути отримана з грунту, води і повітря. Але переважно використовувати енергію, накопичену в грунті (особливо в нашій широті). Існує два типи геотермальних теплових насосів із закритою системою: горизонтальні колектори та вертикальні зонди (свердловини). У разі використання вертикальних зондів повинна бути виконана герметизація труб і утеплення всього робочого контуру для зменшення тепловтрат. Наше підприємство виконує установку обох типів пристроїв, але не дивлячись на більш високі ціни, рекомендуємо своїм клієнтам використовувати вертикальні зонди. Чому? Дані теплообмінники характеризуються:

- більш високою ефективністю, ніж горизонтальні колектори;

- температурною стабільністю сольового розчину;

- простотою виконання;

- невеликий робочою площею, що дуже важливо для невеликих ділянок.

Технологія Утеплення Покрівлі

Технология Утепления Кровли

Технология монтажа гипсокартонных потолков.