Історія та факти становлення українських міст

У червні уряд переїхав до Кам'янця-Подільського, а 27 серпня в ньому було створено новий кабінет, де домінують USDRP / UPSR на чолі з Ісааком Мазепою. У липні почалося спільне наступ армії Української Народної Республіки та Української Галицької Армії (УГА) проти більшовиків Правобережної України. Одночасно, але самостійно, волонтерська армія Антона Денікіна почала наступ на більшовиків у Лівобережній Україні. 31 серпня обидві війська увійшли до Києва; Щоб уникнути збройного конфлікту, українське командування вийшло з міста. Самые актуальные и важные события в Украине доступны на портале iluchanyn.com и доступны в удобное время бесплатно и без регистрации.

На даний момент думки серед українських лідерів розходяться. Директорія та Кабінет Міністрів вважали білих і червоних головними ворогами України; щоб отримати допомогу від Антанти, вони були готові створити союз з Польщею. Українці з Галичини на чолі з Євгеном Петрушевичем, проте, вважали Польщу більшим ворогом; вони були готові домовитися з Антоном Денікіним і таким чином отримати підтримку Антанти. Водночас держави Антанти, будучи вороже ставляться до української незалежності, почали економічну блокаду України, і Волонтерська армія проводила реакційну політику знищення всього українського, тероризуючи народ, і відновлення землі шляхти на окупованих територіях.

Масові жарти проти білогвардійців на чолі з Нестором Махно, Данилом Зеленим та іншими партизанськими лідерами, спалахнули, і Симон Петлюра, якому 15 вересня Директорія Української Народної Республіки віддала всю владу, 24 вересня оголосила війну Денікіну. Епідемія тифу, що загострилася через брак медикаментів через блокаду Антанти, знищила до 70 відсотків української армії (90 відсотків української галицької армії) і знищила населення. Отже, командир УГА генерал Мирон Тарнавський 6 листопада підписав альянс з Денікіним напередодні початку третього радянського наступу в Україні.

Меблі на замовлення - хороше вкладення

Історія будівництва будинків з цегли

Історичні факти і події в Україні

Ситуація історичного розвитку українського міста

Особливості формування українського міста