Стилі міжкімнатних дверей

Як правило, покупці не знають, які міжкімнатні двері краще вибрати, а тому враховують тільки їх привабливий зовнішній вигляд. У даній статті ми розповімо, з чого і яким чином виготовляють двері, як їх правильно підбирати за призначенням і стилю, а також яка саме конструкція буде доречною в тій чи іншій кімнаті.

Вы можете выбрать и заказать лучшие и надежные межкомнатные двери https://www.stroy-dom.kiev.ua/dveri/manufacturer/verto высокого качества и широкий ассортимент моделей по выгодной и доступной цене.

ХАРАКТЕРИСТИКА СТИЛІВ міжкімнатних дверей

Виробники можуть порадувати покупців дверима в наступних стилях: класика, модерн, техно, мінімалізм, арт-деко, хай-тек і ін. Але як вибрати саме ті, які будуть ідеально відповідати дизайну вашого будинку? Звичайно, загальний стиль приміщень і стильове рішення окремих виробів повинні поєднуватися, а тому розглянемо кожен з них більш детально.

Двері в класичному стилі

Виготовляються на основі класичного дизайну. Двері з глухими полотнами діляться фільонками традиційної форми на дві частини: одна третина полотна відводиться нижньої фільонки, дві третини - верхньої.

Засклені вироби відрізняються глухий частиною в нижній фільонки і скляною вставкою - у верхній. Вона фіксується декоративним багетом або гратами.

Двері в модерному стилі

Цей стиль передбачає, що полотно фільонок не буде поділено пропорційно, більш того, вони можуть бути неправильної форми. Фільонки декоруються вставками з шпони і скла найрізноманітніших форм. Якщо стоїть завдання вибрати такі двері, яка продемонструє ваш хороший смак і нестандартність, тоді цей варіант буде дуже вдалим.

Двері в техно стилі

Якщо ви не знаєте, якою має бути двері, підкреслює мінімалізм і строгість інтер'єру, зверніться в магазині за допомогою до консультанта і попросіть його показати що-небудь в стилі техно. Його можна дізнатися по виключно прямих лініях в заскленому і глухому варіантах, а також по відсутності на склі прикрас.

Двері в стилі хай-тек

Особливістю даного стилю є мінімалістичний дизайн. Зазвичай застосовуються такі матеріали, як скло, алюміній і плити МДФ, загорнуті в плівку ПВХ з глянцевою поверхнею. Що буде найкраще поєднуватися з глянсовою меблями і хромованими елементами? Безсумнівно, тільки ультрасучасні і лаконічні хай-тек.

Стилі міжкімнатних дверей

Металлочерепица Монтерей

Утепление Скатной Кровли

Металочерепиця Відгуки

Види мансардних дахів