Подарункові карти та сертифікати

Подарункові карти та сертифікати. Дорогі друзі. Не знаєте, що подарувати на свята своїм близьким, рідним, друзям і колегам по роботі? Пропонуємо вам подарункові карти і сертифікати для заїздів по гоночній трасі. Використовуючи нашу карту і сертифікат в якості ексклюзивного подарунка, ви даруєте можливість втілити мрію в життя - драйв за кермом справжнього спорткара на найвідомішому гоночному треку світу. Вы можете заказать и купить подарочные сертификаты на гонки по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Це справжнісінький адреналіновий раш. Настав час справжніх подарунків для всіх любителів активного відпочинку і гострих відчуттів, які можна випробувати тільки за кермом потужного спорткара на найвідомішою гоночній трасі світу - північній петлі. Станьте першими, хто подарує своїм колегам, рідним або близьким такий незабутній і заряджений адреналіном ексклюзивний подарунок.

Які є варіанти подарункових сертифікатів?

Ми пропонуємо вам кілька варіантів послуг. Перший - сертифікат на певну суму. Сума може бути будь-хто. Те, що зазначено на сайті є стандартною пропозицією, яке завжди можна доповнити або змінити. Володіючи таким сертифікатом, ви самі за фактом вибираєте на якому автомобілі будете здійснювати заїзди. Все дуже просто.

Другий варіант - сертифікат на певний автомобіль і певну кількість кіл. Тут ви відразу вибираєте, який автомобіль ви хотіли б подарувати і з якою кількістю кіл. Наприклад оформляємо в подарунок многожеланний Porsche GT3 на 6 кіл (125 км) або Lamborghini Huracan на 12 кіл (250 км). Програму подарунка можна скласти виключно під ваше бажання. Замовляйте прямо зараз.

Як замовити та отримати подарунковий сертіфікатг?

Замовити подарунковий сертифікат можна за телефонами або зробивши заявку на електронну адресу. Для оформлення нам необхідні ім'я та прізвище (кому буде подарована), адреса (куди буде відправлено) і сума подарунка (залежить від тарифу і бажання). Отримавши всі дані ми надішлемо вам реквізити для переказу грошових коштів.

Як оплатити подарунковий сертифікат?

Оплатити подарункові карти і сертифікати можна перекладом по всьому Світу. Після надходження коштів на наш рахунок ми відразу ж відправимо Вам сертифікат в електронному вигляді (.pdf, ви зможете роздрукувати його), а так же рекомендованим листом DHL (термін доставки - 2-3 дні). Доставка подарункових сертифікатів Нюрбургринг Нордшляйфе здійснюється по всьому світу.

Подарункова карта має свій індивідуальний номер, ім'я та прізвище учасника. Подарункова карта / сертифікат може бути використана один раз протягом року. За домовленістю, термін дії карт можна продовжити ще на один рік.

У вас з'явилася парочка ексклюзивних бажань? Немає проблем, звертайтеся. Ми складемо програму свята у нас на гоночній трасі виключно для вас і ваших друзів. Чекаємо Вас.

Розрахунок вартості доставки

Играем в азартные игры онлайн

​Ремонт квартиры своими руками