Міфи про ботокс

МІФИ ПРО ботокс

Сьогодні навіть далекий від глянцевих журналів і світського життя людина знає, що таке ботокс. Косметологічні ін'єкції з його застосуванням, які дарують молодість і повертають красу, з моменту своєї появи встигли обрости найнеймовірнішими чутками. З вуст в уста передають розповіді про досвід тієї чи іншої людини, який тепер «на себе не схожий» як в хорошому, але частіше в самому неприємному сенсі. Давайте ж розберемося, чи не так страшний чорт, і чи варто боятися ін'єкцій ботокса?

  • Для Вас доступна профессиональная косметология киев от профессионалов с большим опытом работы, Вас ждет качественная консультация и широкий спектр процедур по самой выгодной и доступной цене.

ЩО ТАКЕ Ботокс?

За своєю суттю ботокс або, як правильно говорити, ботулотоксин, є міорелаксантом, тобто має властивість розслабляти м'язи. В результаті цього шкіра над м'язом розправляється, мімічні зморшки розгладжуються. В останні 30 років він широко використовується в косметології, а його ефективність не раз була доведена міжнародними клінічними дослідженнями. Цей факт, між тим, не заважає поширенню не самих правдивих міфів про ботокс. Отже ...

ПІСЛЯ Ботокс ОСОБА СТАЄ СХОЖИМ НА МАСКУ

Багатьох ботокс відлякує можливу неприродністю, пов'язаної з «заморожуванням» м'язів обличчя. Ботулотоксин дійсно може перерозподіляти тонус мімічної мускулатури на обличчі: він дозволяє піднімати куточки рота або брови, вирівнювати овал обличчя, «розтягувати» перенісся. АЛЕ! Це можна зробити тільки за Вашим бажанням. Несподівані наслідки у вигляді обмеження чи спотворення міміки можуть з'явитися ТІЛЬКИ після візиту до некваліфікованого фахівця, який неправильно розрахував дозу препарату, що вводиться або неточно намітив місця ін'єкцій.

Ботокс - ЦЕ БОЛЯЧЕ

Укол ботокса - практично безболісний, все залежить від індивідуальної чутливості пацієнта. Багато розповідають лише про незначне почутті дискомфорту, яке швидко проходить. І все ж, при необхідності, лікар може запропонувати нанести перед процедурою аплікаційну анестезію.

Як бачите, «страшні казки» на ділі можуть виявитися зовсім не такими. Робити чи не робити ін'єкції ботокса - вирішувати тільки Вам. Але пам'ятайте, якщо вибір зроблено на користь «уколу краси» обов'язково переконайтеся в тому, що Ви звернулися до дійсно професійного та досвідченого фахівця! Тоді результат перевершить всі Ваші очікування!

Кровля Фото

Утеплення Даху

Схема Покрівлі

Як Зробити Дах