Кредит під заставу автомобіля

Кредит під заставу автомобіля.

Який кредит краще? Чи вигідний кредит під заставу автомобіля чи ні? Як правильніше вчинити, якщо потрібен кредит, а з заставного майна - тільки автомобіль? Ці питання цілком правомірні і задаються ними багато. Звичайно, якщо сума, яка вам потрібна, не настільки значна, варто звернути увагу на кредит під заставу автомобіля. Про все, що необхідно знати з цього приводу, зокрема, умови такого кредитування, плюси і мінуси, терміни і суми, поговоримо докладніше. Ви маєте можливість отримати швидкий та зручний кредит під заставу авто https://banknota.kiev.ua/kredit-pod-zalog-avtomobilya на самих вигідний умовах, без переплат.

Кредитування під заставу авто - процедура досить нова на відміну від, прекрасно відомих, кредитів під заставу нерухомості. Але в цілому, не варто очікувати чогось кардинально змінює традиційний підхід до позики. Все залишилося так само, плюс додалося кілька специфічних особливостей.

За своєю суттю, це такий вид кредитної допомоги, при якій гарантією повернення позичених коштів виступає особистий автомобіль позичальника. Варто зауважити, що машина залишається в користуванні у господаря протягом усього періоду користування кредитом. Його права як власника не змінюються, можлива лише деяка їх коригування за рішенням банку. Кредитором може бути введена заборона на вивезення транспортного засобу за межі країни або передача у володіння іншій особі. Рішення приймається кожним банком в індивідуальному порядку, але основний підхід в наданні послуги кредитування під заставу автомобіля зберігається.

Автомобіль під заставу

Для того, що б банк погодився дати кредит, не достатньо просто мати в своєму розпорядженні автомобіль. Кожен банк висуває свої вимоги до транспортного засобу. Перш за все, потрібно знати, що машина не повинна бути старше 3-5 років. Вік коливається в залежності від марки, країни виробника і рівня ліквідності автомобіля. До категорії з найбільшою ліквідністю відносять авто іноземного виробництва середнього класу, для них допускається максимальний вік. Далі йдуть елітні машини і автомобілі з Китаю. Замикають список вітчизняний автопром. Разом з цим, враховується вік автомобіля на момент закінчення кредитного угоди. Для того, щоб транспортний засіб було придатне для внесення під заставу, воно також має бути справно технічно і не мати помітних візуальних пошкоджень.

Сума кредиту

Виходячи із середньостатистичної програми кредитування під заставу автомобіля, приблизна сума кредиту буде близько 55% від вартості машини (все залежатиме від окремо взятого банку, марки, віку і характеристик авто)

Термін кредиту

В середньому, термін, на який видається кредит, становить 2-3 роки, в крайніх випадках може бути збільшений до 5 років. Тут першорядним фактором стає вік автомобіля, на момент погашення кредиту. Він повинен задовольняти умови програми кредитування.

Процентна ставка

Кредит під заставу автомобіля є чимось середнім між позикою без застави та кредитуванням із заставою нерухомості. Він має процентну ставку набагато нижче, ніж перший, так несе в собі певну гарантію, але поступається другому в ризику.

Умови кредиту під заставу автомобіля

Щоб отримати кредит під заставу авто, необхідно надати традиційний перелік документів, що підтверджують платоспроможність клієнта: довідку про доходи, документи на заставне майно і так далі. У разі відсутності у людини довідки про доходи, або постійного місця роботи, банк може піти на поступки, видавши кредит за спрощеною програмою. Але в такому разі процентна ставка буде в рази вище. Це цілком зрозуміло, адже банк бажає мінімізувати свій ризик.

цілі кредиту

У разі позики під заставу авто, банки не контролюють отримані позичальником кошти. Це робить даний вид кредитування досить привабливим. Цільове призначення, в зв'язку з цим, може бути саме різне: покупка іншого майна, житловий ремонт, бізнес-вкладення. До останнього часто вдаються, адже взяти кредит по підприємницької програмі набагато складніше.

Кредитная карта и кредит

Система торможения автомобиля

Пристрій Мансардним Дахи

Кроквяна система покрівлі