Комплект унітазу з інсталяцією

У вашому будинку все повинно бути прекрасним - і кухня, і їдальня, і, звичайно ж, туалет. Підвісний унітаз в комплекті з інсталяцією від компанії виглядає стильно і сучасно, економить простір - адже його дизайном і виготовленням займалися справжні професіонали.

Даний варіант монтажу дозволить компактно і приховано розташувати всі механізми і комунікації. Унітаз, виконаний з високоякісного білого фаянсу, не тільки буде бездоганно виконувати свої функції, а й прикрасить туалетну кімнату бездоганним і стильним дизайном. Вы можете выбрать и купить стильный и удобный комплект инсталляция с унитазом по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Комплект унітазу з інсталяцією за оптимальною ціною

І у великому будинку, і в маленькій квартирі використання збірної конструкції забезпечує переваги в зручності, комфорт та вартості:

ваш санвузол буде виглядати завершеним, тому що всі допоміжні елементи і труби сховані;

ви заощадите кошти - адже ціна комплекту унітазу з інсталяцією нижче, ніж якби ви вирішили купувати окремі частини.

Купіть підвісний унітаз в комплекті з інсталяцією в інтернет-магазині, професіонали проконсультують вас за вибором конструкції, зорієнтують в брендах і допоможуть підібрати ідеальний варіант для вашого санвузла. Поради щодо вибору і переваги

Товари цієї категорії люди вибирають за їх реальні переваги:

 • Простоту прибирання в санвузлі.
 • Збереження цільного узору плитки на підлозі.
 • Полегшення монтажу теплої підлоги в туалеті.
 • Візуальне перетворення простору.
 • Приховане розташування каналізаційних труб.
 • Підвісні унітази протягом десятків років витримують вагові навантаження до 400 кг, вимагають мінімального обслуговування і стильно виглядають в санвузлі. Зручний доступ до комунікацій забезпечується за допомогою установки декоративної панелі (дверки) в стіні.

  Інсталяційні системи монтуються на жорсткий металевий каркас (раму) і кріпляться до капітальних стін. Це забезпечує сантехнічних приладів оптимальну стійкість під час експлуатації. Труби та інші елементи вбудованих комунікацій роблять з вологостійкого пластика.

  Комплектуючі для металочерепиці

  Комплексні обіди в офіс

  Утеплення Даху Пінопластом