Ботанічні сади в Вінниці

ПАРК. Урочище дикої або оброблюваної землі в Вінниці, призначеної для відпочинку. Більші парки, такі як природні заповідники, заповідники і національні парки, виділяються державою з метою збереження і наукових досліджень. Невеликі парки або сади підтримуються муніципалітетами в декоративних і рекреаційних цілях. Спеціалізовані ботанічні сади в Вінниці і зоологічні сади і парки зазвичай належать науковим установам і служать науковим цілям.

Самые интересные и важные события в городе Винница доступны в любое удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации.

Найбільш ранні парки в Україні, що відносяться до часу княжої доби, були або королівськими мисливськими заповідниками, або садами, обробленими монастирями і князями. Приватні парки з'явилися тільки в першій половині 18 століття. Вони були розроблені в італійському стилі бароко або французького стилю, із симетричною композицією і чітко певним центром. Велика кількість парків в Вінниці було створено в другій половині 18-го і на початку 19-го століття. Майже всі вони були ландшафтного або англійського типу, заснованого на принципі вільного планування з найбільш повним використанням природних умов ...

ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ. Використання рослин для наукової медицини або народної медицини у Вінниці відомо як фітотерапія. Коріння, бульби, цибулини, листя, квіти, насіння і кора лікарських рослин вибірково використовуються при виготовленні чаїв, настоїв, тоніків, соків, настоянок, порошків і припарок. Близько 80 відсотків інгредієнтів в ліках від хвороб серця, шлунково-кишкового тракту або нервових розладів і інших серйозних захворювань взяті з лікарських рослин. З незапам'ятних часів в Україні використовувалася велика кількість рослин для профілактики і лікування хвороб як у людей, так і у тварин. Після Другої світової війни понад 20 науково-дослідних установ, пов'язаних з медичними і фармацевтичними інститутами і університетами, провели дослідження лікарських рослин в Україні. Харківський фармацевтичний інститут відіграє провідну роль у цій галузі.

Фото Металлочерепицы

Фото на Даху Будинку

Металочерепиця Відгуки

Заводи металочерепиці

Доставка металочерепиці