Утеплення Даху пінополіуретаном

Дах є одним з найважливіших елементів конструкції будь-яких будівель. Вона повинна гідно витримувати зовнішні впливи, захищати від атмосферних явищ: опадів, сонця і температурних явищ.

На частку даху доводиться до 30% всіх тепловтрат будівлі, тому її утеплення та гідроізоляція - це складний комплекс завдань, якісно впоратися з якими можуть тільки професіонали, і тільки при наявності якісних матеріалів. Правильне утеплення покрівлі є запорукою енергоефективності, комфорту і довговічності всієї будівлі. У випадку зі скатної дахом, правильне утеплення даху може забезпечити можливість розширення житлового простору будинку за рахунок мансардного поверху. На даний момент покрівля більшості виробничих будівель і багатоповерхових житлових будинків являє собою кілька шарів: основа, пароізоляція, теплоізоляція, бетонна стяжка і гідроізоляція. Недосконалість цієї технології в тому, що всі ці матеріали мають шви, і не дивлячись на їх ретельну пропайкой і обробку, це значно знижує термін експлуатації споруди. До того ж ця конструкція вимагає велику кількість матеріалу і робочої сили.

Пропонуємо вирішити проблему надійного утеплення і гідроізоляції плоскої покрівлі за допомогою напилення пінополіуретану (ППУ) і подальшого нанесення гідроізоляційного або УФ-стійкого покриття.

Мал. Напилення пінополіуретану на плоску покрівлю

Пінополіуретан - безшовний напилюваний полімер, термін експлуатації якого перевищує 30 років! Вперше використовувати ППУ для утеплення покрівлі стали в Німеччині, США та Канаді, де вперше задумалися про ефективне витрачання теплоенергії. Там прийшли до висновку, що за допомогою якісного покриття покрівлі ППУ можна легко і значно знизити тепловтрати, а, отже, і скоротити використання опалювальних приладів. Тут же варто додати, що при утепленні покрівлі пінополіуретаном (ППУ) навіть невеликого шару ППУ досить для отримання надійної герметизації покрівлі.

ППУ - це єдиний матеріал, що включає в собі властивості паро-, волого-і теплоізоляції, дозволяє істотно знизити вартість проведення робіт і, отже, робить його більш економічним у порівнянні з іншими способами теплоізоляції.

Утеплення покрівлі ППУ Ростов-на-Дону компанія НООСФЕРА Напилення ППУ на покрівлю зсередини Ростов-на-Дону компанія НООСФЕРА Захист ізоляції ППУ від впливу ультрафіолету Ростов-на-Дону компанія НООСФЕРА Герметизація стиків пінополіуретаном

Утеплення Даху Мінеральною Ватою

Утепление Крыши Пенополиуретаном

Утеплення Даху Пінопластом

Утеплення Даху пінополістиролом