Металочерепиця Monterrey

Дах будинку з металочерепиці Монтеррей- традиція якості і надійності для Вашого будинку. Покрівля з невисоким профілем 37 мм і довжиною хвилі 350 мм добре виглядає як в міській, так і сільській середовищі. Привабливий зовнішній вигляд нагадує форму керамічної черепиці. За своїми технічними характеристиками нітрохи не поступається натуральному сировини. За багато років існування втратила своєї актуальності і все також користується великим попитом на світовому ринку, незважаючи на те, що на даний момент надано величезний вибір видів металочерепиці.

Монтеррей активно використовують в якості покриття дахів будівель різного призначення. У компанії «Металопрофіль» нескладно підібрати і купити металочерепицю, ціна якої буде максимально відповідати Вашим потребам. Вартість даної металочерепиці залежить від покриття і товщини металу. Виготовляємо за індивідуальними розмірами протягом 24 годин.

Дахи з металочерепиці Монтеррей

- одна із самих практичних покрівельних моделей. Така покрівля виглядає виразно, багато, асортимент форм профілю та кольорова палітра задовольняють надії навіть найвибагливішого покупця.

Переваги металочерепиці: стійка до агресивних впливів зовнішнього середовища, має підвищену стійкість до сезонних перепадів температур, а також високим ступенем антикорозійного захисту.

Завдяки своїм естетичним характеристикам і широкому вибору покриттів і кольорів, покрівля проста в монтажі, легка для конструкцій будинку і довговічна в нашому довкіллі. Безпечна з точки зору екології і пожежної охорони.

При монтажі даху з металочерепиці Монтеррей необхідно використовувати гідроізоляційну плівку (при холодній покрівлі) і пароізоляційні плівки (при утепленні покрівлі), утеплювач, ущільнювач (під планку коника), водостічну систему (круглого або прямокутного перетину нашого виробництва), добірні елементи: планка коника, планка торцева, спецпланки, планка верхня і нижня ендова, планки примикання, карнизна планка, елементи безпеки покрівлі, (шуруп 28 мм, 35 мм - по дереву та саморіз 19 мм - по металу).

Металочерепиця Монтеррей Фото металочерепиці Монтеррей

Металочерепиця Омськ

Металочерепиця Лист

Металочерепиця Grand Line

Металлочерепица Cloudy

Металлочерепица Monterrey

Металочерепиця Омськ

Металочерепиця Grand Line