Металевий Профіль для Даху

Профнастил (профлист) металевий - продукція широкого спектра використання. Її споживачами є велике коло замовників - це будівельні компанії, забудовники, виконроби і приватні особи.

Профільований лист виконується у вигляді оцинкованого сталевого листового профілю з гофром трапецієподібної форми. Виробництво профнастилу відбувається в заводських умовах на металопрокатних станах, за допомогою яких і задаються розміри і висоти трапеції профлиста (детальна інформація на сторінці "Види і розміри"). Кожен завод профнастилу виготовляє таку продукцію з простої оцинкованої сталі або металу з полімерним покриттям будь-якого кольору. Кольорові рішення профнастилуЦя продукція відрізняється високим рівнем механічної та корозійної стійкості, а також надійністю в експлуатації. Профнастил (профлист) знаходить широке застосування в промисловому і цивільному будівництві в якості Степового, Покрівельного матеріалу, для будівництва Заборов і несучих конструкцій.

Виробництво і продаж профнастилу можливі в наступних толщинах металу: 0, 35; 0, 4; 0, 45; 0, 5; 0, 55; 0, 6; 0, 7; 0, 8 - 1, 2 мм. Вартість профнастилу в товщині 0, 35 і 0, 4 мм є найбільш дешевою - це продукція класу економ і супер-економ.Традиційні ГОСТи по покрівельного профлисту починаються від товщини 0, 5 мм. Виробництво і продаж профнастилуДля фасадного та стінового профлиста оптимальною товщиною металу є 0, 45 і 0, 5 мм. Для несучих профнастилов рекомендована будівельними нормами товщина металу - від 0, 7 мм. Виготовляється профнастил будь-якої довжини від 0, 5 до 12 м під розміри замовника. Терміни виготовлення на виробництві - 2-3 дня. Можна купити профнастил зі складу - це готові мірні листи профлиста стандартних довжин 2 м і чотирьох кольорів, але це стосується тільки окремих марок профнастилу.

Профнастил (профлист) від виробника

Компанія КРОНА є представником заводу (виробництва) і продає якісну продукцію з металу Росії (Липецький комбінат, Северсталь, Магнітогорський завод) і Європи - профнастил для заборів, стіновий, фасадний, покрівельний та несучий профнастил. У нашій компанії Ви можете купити профнастил (профлист) від виробника оптом і в роздріб з найвищими торговими знижками. У широкому асортименті представлений металопрокат відомих заводів, які показали за роки своєї роботи на ринку найкращу якість продукції, що випускається і найбільш демократичну ціну:

Профнастил від виробника виробництво профнастилу оцинкований профлист кольоровий профнастил

Металопрофіль для Покрівлі

Металлический Профиль для Крыши

Металлопрофиль для Кровли