Каркасна восьмигранна альтанка своїми руками з літньою кухнею

фото даху будинку

Фото Дахи Будинки

0

Каркасна восьмигранна альтанка своїми руками з літньою кухнею (креслення)

Коли підходить до кінця обсяг робіт по будівництву дачного будиночка, то можна задуматися і про спорудження альтанки для відпочинку. Якщо ви задумали побудувати альтанку своїми руками з дерева, то зверніть увагу на таку восьмигранну альтанку із каркасною конструкцією, як на фото. Якщо ви хочете мати приємне приміщення для зустрічей з друзями, сімейних посиденьок, місце де можна сховатися від сонця і дощу, то така красива альтанка - саме те, що вам потрібно.

Конструкція цієї альтанки - каркасна, в плані вона являє собою восьмигранник зі сторонами 1.5 і 0.8 метра. Одна зі сторін є вхід з подвійними дверима.

Ця альтанка засклена, але можна побудувати і варіант без вікон. Господарі вирішили влаштувати в цій альтанці літню кухню - розташували в ній газову плиту, кухонні меблі, зроблену своїми руками, і навіть мийку, для того, щоб було зручно готувати. Стіл стоїть майже в центрі, навпроти нього між стійками вбудована лава-скриня.

Дах альтанки є восьми-гранний купол - зсередини вона обшита вагонкою.

Зліва - схематичний креслення збірки нижньої обв'язки, праворуч - фото даху альтанки.
Що вдає із себе конструкція, в якому порядку споруджувати альтанку

Як і в будь-який споруді почніть із фундамент. в даному випадку це можуть бути бетонні блоки, встановлені під кожен кут (тобто всього 8 блоків).

Безкоштовні обертання або бонус для конкретної гри

Технология монтажа гипсокартонных потолков.

Как сохранить гигиенические свойства матраса

​Арка из гипсокартона своими руками