Дахи з Мансардою

На протязі не одного десятка років мансарди користуються великою популярністю. Мансардою називають житлове приміщення горищного типу, яке обладнане між верхнім поверхом і дахом.

Застосування мансардних дахів

Мансардний покрівля є додатковим житловим приміщенням, яке можна використовувати для самих різних цілей, наприклад, для обладнання спортивного залу, кімнати для гостей або спальні та ін. А якщо правильно виконані пароізоляція, гідроізоляція і скління, можна пристосувати цю площу під зимовий сад.

Пристрій даху будинку з мансардою

Мансардний поверх може займати як незначну частину горища, так і всі його простір. Крім того, роблять конструкції, що виступають за межі стін будинку. Якщо виступ невеликої, їх спирають на консольний винос нижнього будівлі. При великому виносі, а також якщо є ймовірність обвалення стін, мансардні конструкції ставлять на додаткову опору, таку як, наприклад, колони або стіни.

Геометричні пропорції мансарди повністю залежать від форми даху, що дає можливість застосування в її дизайні найсміливіших рішень. Наприклад, кімната може розташовуватися як на всій площі горища, так і на його малій частині. Вона може бути або симетричною, або ж несиметричною, а форму мати ламану або трикутну. Якщо обрана ламана форма, фахівці рекомендують верхню частину конструкції мансарди зробити пологішій (приблизно 15-30 градусів), а нижню - з великим ухилом (60-70 градусів).

Якщо ви плануєте зробити пристрій даху будинку з мансардою на вже готовому будинку, то обов'язково потрібно оцінити стан фундаменту і несучих стін.

При виборі будматеріалів необхідно виходити з того, що конструкція повинна мати мінімальну вагу. Вузли даху мансарди виконують з дерев'яних брусів, попередньо оброблених антипіренами і антисептиками, або з металевого профілю.

Крыши с Мансардой

Кровля Мансарды

Дах Будинку Фото