​Світлодіодні люстри: сучасні технології для прикраси.

Світлодіодні люстри: сучасні технології для прикраси інтер'єру

Люстри з вбудованими світлодіодами набувають все більшої популярності. Це не дивно: по-перше, такі прилади відрізняються рядом переваг для споживачів, по-друге, виробники надають широкий вибір моделей для різних стилів інтер'єру.

Світлодіодна люстра може виглядати цілком традиційно

Ви маєте можливість обрати і  купить люстру на будь-який смак від класики до модерна за вигідною и доступною ціною, без переплат и накруток.

Переваги світлодіодних світильників

Великий термін експлуатації. Світлодіод здатний працювати в середньому 40 000 год, тобто при звичайній побутовій навантаженні він буде радувати господарів близько 15 років. Це в 40 разів більше терміну «життя» лампи розжарювання, і в 5 - енергозберігаючої.

Економне споживання електроенергії. Світлодіодний прилад витрачає на 30% менше електрики, ніж енергозберігаючі лампи з аналогічним світловим потоком, і в 7,5 разу менше лампочок розжарювання.

Світлодіодні світильники - відмінний вибір для кухні, адже там світло горить довгі години

Стійкість до перепадів напруги. Немає деталей, які перегорають на зразок вольфрамової нитки або дають мерехтіння, як газорозрядні пристрої.

Низька температура працюючого вироби. Світлодіоди не нагріваються, тому їх можна без побоювання монтувати в прилади, виготовлені з різних матеріалів.

Як розібратися в параметрах

При покупці світлодіодним люстри необхідно звернути увагу на наступні показники:

1) температура світла;

2) індекс передачі кольору;

3) кут світлового пучка.

Перший з них характеризує колірну тональність світлового потоку. Найкомфортніше для більшості споживачів показник - від 2 700 до 3 500 К (теплий жовтуватий відтінок). Добре сприймається і нейтральний білий, який знаходиться в діапазоні 4 000-4 200 К. А ось холодний тон (5 000 К і вище) дратівливо діє на багатьох людей.

Індекс передачі кольору говорить про те, наскільки забарвлення предметів під променями світильника відповідає такий при природному освітленні. Оптимальним буде показник 80 і вище.

Кут світлового пучка свідчить про широту розсіювання променів. Якщо значення цього параметра більше 60о, прилад підходить для створення рівномірного і досить яскравого освітлення в кімнаті середніх розмірів. Люстрі з показниками більше 120о вистачить «сил» висвітлити просторе приміщення, однак світло її буде не дуже інтенсивним.

​Оптимальні курси стероїдів для різних типів статури.

​Плюсы и минусы трикотажных и тканых изделий

Гипсобетонные перегородки — технология сборки.