Флора міста Рівне
Флора міста Рівне. Рослинність міста Рівне та України розвивалася протягом довгих геологічних епох і багатьох етапів розвитку, перш ніж вона придбала свою нинішню форму. У палеоцене і еоцені Україна мала тропічну і субтропическую флору. В Україні росли пальми, коричневі дерева, інжир, лавр, евкаліпт, секвойя та інші дерева. В середині олігоцену середземноморські рослини почали поступово поширюватися на Україну, включаючи олеандр, гранат, бук, клен і тополя. У міоцені рослинність зазвичай брала помірно широколистяний або широколиственно-хвойний характер з переважанням листяних форм, таких як бук, дуб і горіх.
Самые важные и главные события в городе Ровно и области доступны на Сайты Ровного и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.
Поступово флора змінилася на помірно теплий клімат. У пліоцені велика частина України була покрита лісовою рослинністю. Серед вічнозелених були види сосни з домішкою болиголова, ялини, ялиці, і інші; і серед листяних дерев були береза, дуб, граб, клен, каштан, волоський горіх і магнолія. Південний регіон був покритий степовими травами ...
ЛІС. Один з основних видів рослинних угруповань в Рівненській області, що складається з дерев і чагарників і охоплює велику територію. Ліси впливають на клімат; гідрологічний режим грунту і навколишнього середовища; утримання поверхневих грунтів, особливо на крутих схилах і пісках; і склад флори і фауни. Ліси також мають велике економічне і естетичне значення. Ступінь лісорозведення та різноманітність лісових видів в Україні визначаються географічним положенням України між вологим регіоном Західної Європи і сухими степами Азії. Ліси в західній частині України мають західноєвропейський характер; в південній частині зустрічаються невеликі ліси, а не ліси. Оскільки клімат України, рельєф, ґрунти і водний режим змінюються із заходу і півночі на схід і південь, великі відмінності виникають в ступеня лісопосадок і складі лісів. Східна і частина південних кордонів поширення для таких видів дерев, як ялина, ялина, бук, граб та ясен, розсікають України.