Як вибрати лінолеум за технічними характеристиками
Як вибрати лінолеум ПВХ за технічними характеристиками.
У даній статті спробуємо згрупувати інформацію про те, на що варто звернути увагу в кожній конкретній ситуації при виборі лінолеуму ПВХ.
Всі висновки будуть зроблені з точки зору практичної (НЕ дизайнерсько-мистецької), тому торкнутися багатьох, саме технічних моментів. Звертаємо увагу: у статті не розглядається вибір лінолеуму з точки зору пожежної безпеки, тому що в цьому питанні досить часто відбуваються зміни, інформація застаріває. Та й цей момент, зокрема, краще обговорити в кожному випадку окремо.
Вы можете купить качественный линолеум линолеум цена богатый выбор, разнообразный дизайн покрытия, на самых выгодных условиях по доступным ценам.
Отже. При проведенні ремонту або будівництві нової споруди постають одні і ті ж питання: «Який лінолеум укласти? На що звернути увагу? Скільки це коштує?".
Ми, як люди, що займаються продажем лінолеуму, стикаємося з величезною кількістю різних «рад і думок будівельників», оглядів «професійних журналістів» та іншого. На жаль, величезна маса цих висловлювань не має під собою НІЯКОЇ доказової бази. Так що там бази - частина цих думок - це чистої води помилка, пов'язана з відсутністю знань у їх автора.
На що ж звернути увагу при виборі лінолеуму? Зупинимося на характеристиках детальніше.
1). Жилі приміщення.
Для вибору лінолеуму в житлові приміщення існує цілий ряд параметрів. Але звичайній, пересічному користувачеві, без ознайомлення зі спеціальними даними, вони мало що скажуть. Тут ми спробуємо спростити процес вибору, виокремивши 2 основних параметри:
Необхідна товщина лінолеуму (суть тепло і звукоізоляція), яка вибирається виходячи з матеріалу основи підлоги;
Необхідна товщина захисного шару лінолеуму (суть захисні властивості), які вибираються виходячи з призначення приміщення.
Ми свідомо не вибираємо такий параметр, як клас зносостійкості лінолеуму, тому що спираючись на нього можна не вірно вибрати покриття, виходячи з російський реалій і умов експлуатації - цей стандарт розроблений для Європейських країн (EN 685), і він не враховує аспекти теплоізоляції підлоги.
Додатково, хотілося б звернути увагу на такий параметр як вага лінолеуму. Якщо два покриття мають однакові технічні характеристики, але відрізняються за вагою, то слід віддати перевагу лінолеуму має більшу вагу 1 кв.м. Більшої ваги свідчить про більшу щільності покриття, що позитивно позначиться на захист від застрягання, яке іноді походить від меблів, каблуків і подібних об'єктів.
Наостанок в цій частині, трохи "міфів" про лінолеум і їх розвінчання:
Лінолеум шкідливий - в ньому "хімія" - Дивлячись що мається на увазі під "хімією". Якщо виділення шкідливих речовин, то це не правда. Будь лінолеум в нашому інтернет магазині сертифікований і має санітарно-епідеміологічний сертифікат - відповідно він безпечний. А також, деякі види лінолеуму компанії ТАРКЕТТ додатково мають екологічний сертифікат Листок життя - це говорить про те, що не тільки покриття безпечні для людини, але і процес виробництва зроблений мінімально завдає шкоди навколишньому середовищу. Детальніше тут.
Пол під лінолеум вирівнювати не обов'язково - краще просто взяти комерційний (міцний) і залишити як есть.- Вирівнювати підставу необхідно під БУДЬ-ЯКИЙ покриття. Вимоги до основи під лінолеум ви можете прочитати в інструкції з укладання відповідного виробника. Навіть найдорожчий і міцний комерційний лінолеум прослужить набагато менше, якщо його настелити без підготовки підлоги.
На дачу краще взяти "морозостійкий" лінолеум. - Не зовсім зрозуміло, що мається на увазі під поняттям "морозостійкість". Якщо те, що лінолеум переносить певну кількість циклів заморожування / розморожування - це нормальне явище, а от якщо потрібно експлуатувати лінолеум при негативних температурах - то такого покриття не існує.