​Трансформатори напруги

Трансформатори напруги передають дуже малу потужність, тому практично в таких трансформаторах напруги визначальним є питання забезпечення ізоляції між первинною і вторинною ланцюгами. Тому при напружених вище 500 кВ використовуються так звані ємнісні трансформатори напруги, що складаються з ємнісного дільника напруги (двох послідовно з'єднаних конденсаторів С1 і С2) і понижувального трансформатора, показаних на рис. 3. У сучасних РУ встановлюються колони конденсаторів високочастотного зв'язку для ланцюгів автоматики та сигналізації. 

Вы можете заказать и купить надежный и высококачественный трансформатор напряжения для снижения напряжения до необходимого уровня, по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Тому, якщо використовувати цю колонку зв'язку CJ і додати деякий конденсатор відбору потужності С2, отримаємо ємнісний дільник. До конденсатора підключається трансформатор напруги зазвичай на 12-15 кВ первинної напруги. Для стійкої роботи в первинну ланцюг включається додатковий реактор LR і високочастотний загороджувач 3. Таким чином, цей пристрій має істотно меншу вартість, ніж трансформатор напруги на повне первинна напруга.

Вимірювальні трансформатори внутрішньої установки на напругу 6-10 кВ відвантажують в дерев'яних ящиках, оббитих усередині водонепроникним матеріалом. Зберігають в закритих опалювальних складах (група Л по ГОСТ 15150-69). При прийманні в монтаж по табличці і зовнішнім виглядом встановлюють відповідність трансформатора проекту і ідентичність позначень висновків його обмоток з маркуванням. У вимірювальних трансформаторів сухого виконання з порцелянової ізоляцією перевіряють відсутність механічних пошкоджень ізоляторів і міцність механічного кріплення арматури, справність контактних висновків первинної обмотки (відсутність раковин, вм'ятин, плівок окису), справність металевих деталей - цоколя, кожуха, фланців, планок шінодержателей (тріщини і вм'ятини не допускаються). Перевіряють також наявність окремого болта для заземлення діаметром не менше 8 мм і рівного майданчика, очищеної від токонепроводящего матеріалу для приєднання заземлювальної шини і має позначення по ГОСТ 2930-62. Висновки вторинної обмотки оглядають на відсутність механічних пошкоджень. У трансформаторів з литою епоксидною ізоляцією (рис. 1) не повинно бути тріщин, нерівностей, раковин, пор на поверхні ізоляції.

Выбор материалов

​Бюджетні азартні ігри

Профнастил на Дах

Черновецкая область

Металочерепиця Відгуки