Історія та розваги

Стрийський парк, що знаходиться у Львові, є однією з найвідоміших природних пам'яток країни. Парк був заснований в 1877 році і займає площу приблизно 60 га. Входить до десятки найкращих парків Європи. У Стрийському парку відвідувачі побачать численні рідкісні дерева та кущі, квітучі клумби та затишні літні будиночки. Недалеко від входу знаходиться чудове озеро, де у теплі місяці можна побачити прекрасних лебедів. Дизайн парку змінюється протягом року, тому він виглядає новим кожного разу, коли ви його відвідуєте. Самые важные и интересные события в городе Чернигов и области доступны на портале chernigiv.one в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации. Історія та розваги Крім кількох екскурсій, гості України можуть взяти участь у багатьох інших цікавих розвагах. Українські Карпати - це місце, де розташовані популярні гірськолижні курорти. Найвідомішими з них є Драгобрат, Буковель і Яремче. Незважаючи на те, що взимку погода тут м'яка, курортний сезон триває близько 5 місяців. На курортах є лижні траси різних рівнів. Абсолютно всі курорти підходять для сімей з дітьми. Для молодших гостей обладнано спеціальні дитячі майданчики. На курортах є також схили для катання на санях і місця для інших зимових розваг. Унікальні пам'ятки України з нашої серії «Екстремальні місця на Землі» Ці плями дійсно варті уваги справжнього мандрівника-дослідника. … Читайте далі У літній період дуже цікаві курорти, розташовані в горах. Існують ідеальні умови для активного відпочинку. Туристи мають можливість взяти участь у пішохідних та велосипедних прогулянках. На курортах є також чудові центри верхової їзди. Україна відома своїми оздоровчими курортами. Деякі лікувальні центри та пенсії працюють багато років.

Країна відрізняється своїми цілющими мінеральними джерелами та літовими озерами, де виробляються лікувальні грязі та розсол. Тут прихильникам оздоровчого туризму пропонується спробувати унікальні терапевтичні методи, засновані на використанні природних компонентів. Для оздоровчого туризму можна вибрати Бердянськ або Поляну. Відмінні центри історичного лікування розташовані в Одесі та Трускавці.

Унікальні пам'ятки України з нашої серії «Екстремальні місця на Землі»

Ці плями дійсно варті уваги справжнього мандрівника-дослідника. …

Читайте далі

Гордістю України є національні харчові традиції. Українська кухня дуже практична і поживна. Деякі з найпопулярніших національних страв - український буряковий суп і свинячий жир, який давно став важливим харчовим символом країни. Свинячий жир варять багато в чому. Класичне блюдо - солоний, копчений і маринований жир.

Покрытие Кровли

Фото Кровли

Проект Кровли

Пристрій Дахи Лазні