Кредити та мікропозики

Кредити та мікропозики: переваги, недоліки, відмінності.

І в борг брати - погано, а без грошей - ще гірше. Економічна обстановка, що склалася в країні просто примушує до кредитування. Наш народ, битий фінансовими пірамідами, ставиться з побоюванням до всього нового, і кредити за краще брати «по-старому» - в банку. Але мало хто звертає увагу на мікрофінансові організації, здатні надати грошові позики до зарплати на набагато більш вигідних умовах. Більш того! Вірячи активно поширювали чутки про найвищі відсотки за позикою грошей, про процвітаючому в МФО шахрайстві, люди намагаються навіть не зв'язуватися з мікрофінансовими організаціями. Населення міркує, що банк - структура велика і серйозна, з ім'ям і репутацією. А значить - не обдурить.

Для решения финансовых затрат можно взять микрокредит и получить полную информацию о данной услуге, преимуществах и нюансах бесплатно и без регистрации.

Давайте розглянемо всі плюси і мінуси співпраці, як з банками, так і з мікрофінансовими організаціями. Іншими словами, можна порівняти кредити і мікропозики, і з'ясуємо, що зручніше і доступніше для рядового споживача.

Переваги кредитів, і які небезпеки вони таять.

Великі суми. Банки охоче дають кредити на покупку квартири, машини, побутової техніки. Ось тільки статистика показує, що більшість населення позичає гроші просто для того, щоб дотягнути до зарплати, не ущемляючи себе і свою сім'ю. Їм не потрібна величезна сума, яку потім їм доведеться протягом декількох років повертати. Їм просто потрібно зайняти до зарплати.

Тривалий срок.Срок, на який банки видають кредит, значно вище, ніж термін мікропозик. Ось тільки чим більше цей самий термін, тим вище відсотки, які доведеться виплачувати. Рано чи пізно, користувач банківського кредиту зрозуміє, що платить в основному відсотки, а сума не зменшується.

Менший процент.У мікропозик відсоток значно вищий, ніж у кредитів. Але і терміни позики набагато нижче, за рахунок чого ця різниця нівелюється. А ось низький відсоток банків доводиться виплачувати роками.

Довіра населенія.Доверяя банку, споживач купує кота в мішку. Розібратися у всіх тонкощах банківського договору про кредитування не завжди зможе навіть юрист, не кажучи вже про повну загальну середню громадянина. Підписуючи документи, які дуже часто складені вкрай невигідним для клієнта чином, він сам прирікає себе на добровільну кабалу.

Кредитная карта и кредит

Профиль для Кровли

Утеплитель Кровли