Комфорт в 1-кімнатній квартирі

При виборі квартири часто постає питання: а скільки ж кімнат в ній повинно бути? Особливо важко зробити цей вибір молодим, які вибирають свій перший житло. Хочеться всього, та побільше.

Вы можете выбрать и купить однокомнатную квартиру типа такого без посредников, самый большой выбор объявлений, реальные фото, описание по самой выгодной и доступной цене.

З одного боку, ціни на 1- та 2-кімнатні квартири незначно відрізняються. Здавалося б, чим більше кімнат, тим і краще. Однак не забувайте про такий важливий момент як оплата за послуги ЖКГ. Одній людині, яка живе в 2-кімнатній квартирі, необхідно платити в рази більше, ніж за 2-х мешканців у 1-кімнатній. Якщо ж це молода сім'я, тоді з появою дітей потрібно квартирка побільше, скажімо, з 3-ма кімнатами. Відповідно, 2-кімнатну квартиру купувати, як би, немає сенсу. І те, що на ринку нерухомості 1-кімнатні квартири завжди користуються попитом, і, при бажанні, її буде нескладно продати або обміняти, теж говорить на користь 1-кімнатної. До того ж податок на квартиру з 1-й кімнатою менший, ніж на 2-кімнатну квартиру.

Але, з іншого боку, з комфортом в 1-кімнатній квартирі прожити складно, навіть одній людині, вже не кажучи про сім'ю. У ній, природно, відсутнє таке важливе поняття як спальня. Тому господарі в єдиній кімнаті змушені і відпочивати, і приймати гостей, і спати. Кухні в цих квартирах зазвичай бувають маленькими, не призначеними для прийому гостей. До того ж, через деякий час проживання в 1-кімнатній квартирі з'явиться проблема розміщення меблів, речей, різних приладів. Тоді власникам 1-кімнатних квартир доведеться проявляти просто якісь чудеса в сфері дизайну інтер'єру, щоб зробити житло комфортним для проживання в ньому.

Ще одним мінусом 1-кімнатних квартир є їх непрестижність. Це, в основному, проблема молодих, але вона є такою, що значно впливає на прийняття рішення про придбання квартири або ж про відмову від покупки. Варто врахувати і те, що в нових будинках квартири зазвичай 3-4-кімнатні, це набагато вигідніше будівельникам. Тому знайти в новому будинку 1-кімнатну квартиру вельми проблематично, або ж ціна 1-кімнатної квартири в новому будинку наближається до ціни 3-кімнатної квартири на вторинному ринку.

Особливу увагу варто приділити сучасним форматам житла, що з'явилися в останні роки. Поряд з однокімнатними квартирами економ-класу, які підтримують статус найбільш доступною нерухомості, в даний час також зводяться «одинички» зовсім іншого типу - бізнес і еліт-класу. Площа 1-кімнатної квартири бізнес-класу може доходити до 70 кв. метрів, що вже ніяк не вписується в поняття «маленька, але зате своя». А площа елітних «одиничок» іноді може досягати і 250 «квадратів». Нерідко однокімнатні квартири в даних цінових сегментах - це «студії», що представляють собою великий вільний простір без перегородок, яке власник розбиває на зони на свій розсуд.

Гідро Пароізоляція Покрівлі

Конструкція Дахи Мансарди

Советы по покупке квартиры

Стилі міжкімнатних дверей

Плюсы однокомнатной квартиры