Комфорт в 1-кімнатній квартирі

При виборі квартири часто постає питання: а скільки ж кімнат в ній повинно бути? Особливо важко зробити цей вибір молодим, які вибирають свій перший житло. Хочеться всього, та побільше.

Вы можете выбрать и купить однокомнатную квартиру типа такого без посредников, самый большой выбор объявлений, реальные фото, описание по самой выгодной и доступной цене.

З одного боку, ціни на 1- та 2-кімнатні квартири незначно відрізняються. Здавалося б, чим більше кімнат, тим і краще. Однак не забувайте про такий важливий момент як оплата за послуги ЖКГ. Одній людині, яка живе в 2-кімнатній квартирі, необхідно платити в рази більше, ніж за 2-х мешканців у 1-кімнатній. Якщо ж це молода сім'я, тоді з появою дітей потрібно квартирка побільше, скажімо, з 3-ма кімнатами. Відповідно, 2-кімнатну квартиру купувати, як би, немає сенсу. І те, що на ринку нерухомості 1-кімнатні квартири завжди користуються попитом, і, при бажанні, її буде нескладно продати або обміняти, теж говорить на користь 1-кімнатної. До того ж податок на квартиру з 1-й кімнатою менший, ніж на 2-кімнатну квартиру.

Але, з іншого боку, з комфортом в 1-кімнатній квартирі прожити складно, навіть одній людині, вже не кажучи про сім'ю. У ній, природно, відсутнє таке важливе поняття як спальня. Тому господарі в єдиній кімнаті змушені і відпочивати, і приймати гостей, і спати. Кухні в цих квартирах зазвичай бувають маленькими, не призначеними для прийому гостей. До того ж, через деякий час проживання в 1-кімнатній квартирі з'явиться проблема розміщення меблів, речей, різних приладів. Тоді власникам 1-кімнатних квартир доведеться проявляти просто якісь чудеса в сфері дизайну інтер'єру, щоб зробити житло комфортним для проживання в ньому.

Ще одним мінусом 1-кімнатних квартир є їх непрестижність. Це, в основному, проблема молодих, але вона є такою, що значно впливає на прийняття рішення про придбання квартири або ж про відмову від покупки. Варто врахувати і те, що в нових будинках квартири зазвичай 3-4-кімнатні, це набагато вигідніше будівельникам. Тому знайти в новому будинку 1-кімнатну квартиру вельми проблематично, або ж ціна 1-кімнатної квартири в новому будинку наближається до ціни 3-кімнатної квартири на вторинному ринку.

Особливу увагу варто приділити сучасним форматам житла, що з'явилися в останні роки. Поряд з однокімнатними квартирами економ-класу, які підтримують статус найбільш доступною нерухомості, в даний час також зводяться «одинички» зовсім іншого типу - бізнес і еліт-класу. Площа 1-кімнатної квартири бізнес-класу може доходити до 70 кв. метрів, що вже ніяк не вписується в поняття «маленька, але зате своя». А площа елітних «одиничок» іноді може досягати і 250 «квадратів». Нерідко однокімнатні квартири в даних цінових сегментах - це «студії», що представляють собою великий вільний простір без перегородок, яке власник розбиває на зони на свій розсуд.

Плюсы однокомнатной квартиры

Как снять нормальную квартиру

Советы по покупке квартиры