​Чорнова і чистова обробка квартир: що це

Чорнова і чистова обробка квартир: що це?

Часто при покупці або оренді квартири нам доводиться чути на перший погляд, зрозумілі, але таять в собі особливий сенс, слова. Одними з таких слів є терміни чорнова і чистова обробка квартир. Ви знаєте, що це? Якщо немає, ми підкажемо.

Вы можете выбрать и заказать качественные и практичные ОПРЫСКИВАТЕЛИ КУПИТЬ товар можно по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Будь-які оздоблювальні роботи, що припадають на квартирі або будинку, можуть бути двох типів, як ми вже сказали. У колишні радянські часи, гаряче згадувані багатьма співвітчизниками, квартири надавалися вже готові для житла. На стінах були шпалери, на підлозі - лінолеум. В наявності були і двері міжкімнатні. Стеля також не залишалася без уваги. Всі ці заходи і називаються чистової обробкою.

Більшість нових квартир в тільки відбудованих будинках подібними надмірностями не володіють. До уваги покупців представляються лише голі стіни і скромні блага цивілізації, такі як встановлена сантехніка, труби і електропроводка. Плюс ідеально рівні стіни. Такий «набір» зветься чорновою обробкою.

Але насправді, той мінімум, який є в квартирі, дає величезну кількість переваг в плані реалізації будь-яких дизайнерських задумів майбутніх господарів. Судіть самі: без типових рішень, які раніше за всіх брала держава, є відмінна можливість створити індивідуальний інтер'єр, який повністю відповідатиме смакам і запитам господарів.

Найчастіше обробка квартир проводиться під ключ, також, як і ремонтні роботи. Спочатку складається ескіз-макет разом з дизайнерами інтер'єру. Після чого ваші задумки спритно реалізуються професійними майстрами. І вам залишається лише одне - захоплюватися отриманим результатом.

Так що якщо раптом виявиться, що придивилася квартира має непривабливі бетонні стіни і голі дверні прорізи, вчасно не засмучуватися, навіть якщо уява вас підводить і відмовляється малювати майбутній інтер'єр. Радуйтесь- адже у вас є відмінний шанс зробити свій будинок унікальним!

​Натуральное дерево в интерьере

Советы по покупке квартиры

​Арка из гипсокартона своими руками