Чим домашні косметичні процедури відрізняються від салонних

Чим домашні косметичні процедури відрізняються від салонних

При сьогоднішньому достатку інформації, абсолютно не проблема знайти рецепти будь-яких домашніх масок, інструкції для самих різних домашніх процедур, які обіцяють швидке позбавлення від зморшок, зайвих кілограмів, розтяжок і т.д. Але, незважаючи на це, жінки все одно вважають за краще при першій же можливості відвідати косметичний салон, потрапити на прийом до професійного косметолога. Чому ж так відбувається? Чим салонні процедури так відрізняються від проведених в домашніх умовах?

Вы можете посетить лучший салон красоты город Алматы для красоты и здоровья своего тела от профессионалов, а также попробовать новые и любимые процедуры по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

інтенсивність

Чим домашні косметичні процедури відрізняються від салоннихС одного боку, вдома ми маємо можливість використовувати для косметичних процедур (масок, пілінгів, обгортань) натуральні компоненти без додавання будь-якої хімії. Це, безсумнівно, дуже добре. Тільки вплив таких речовин за своєю інтенсивністю не йде ні в яке порівняння з тими, які застосовуються професіоналами в салоні.

Причому зовсім не обов'язково це будуть суцільні хімічні елементи, змішані в потрібних пропорціях і перетворені в крем або маску. У салонах часто використовують ті ж натуральні компоненти, але тільки не в чистому вигляді, а у вигляді екстрактів, вичавок, що забезпечує більш глибокий вплив. Так, наприклад, для водорослевого обгортання в салоні використовують не самі водорості, а вичавки з них і т.д.

До того ж, завдяки наявності в салонах різних апаратів, що застосовуються в косметології (Дарсонваль, ультразвукові апарати і т.д.), вплив компонентів косметичних препаратів можна додатково підсилити.

дієвість

Дієвість салонних процедурКонечно, можна протягом місяця в домашніх умовах готувати за спеціальним рецептом чудодійну маску від зморшок і вона надасть-таки свій позитивний вплив на шкіру. А можна відвідати всього один сеанс мезотерапії або биоревитализации і отримати неповторний, видимий ефект. Вся справа в тому, що в домашніх умовах просто неможливо виготовити мезококтейль, а вже про те, щоб настільки ж ефективно доставити його саме в проблемні ділянки і мови бути не може.

А з деякими проблемами, такими як глибокі мімічні зморшки, купероз або шрами після прищів, в домашніх умовах боротися практично неможливо. Зате салонні косметологічні процедури з ними справляються.

швидкість впливу

Все вищесказане обумовлює набагато більш швидке вплив салонних процедур. Наприклад, із зайвою вагою і целюлітом будинку боротися, звичайно, можна. Але для цього потрібні місяці і місяці інтенсивних тренувань, суворі дієти і просто море терпіння! У той час, як завдяки кільком сеансів LPG масажу, описаного тут, і RF ліфтингу, про який читайте тут, можна кардинально змінити свою фігуру, скинути вагу і позбутися целюлітних накопичень! Звичайно, після цього доведеться докласти деяких зусиль для підтримки придбаних форм, але ж це набагато легше, тому що відразу видно, заради чого варто йти на жертви!

Переваги салонних процедур перед домашніміТо ж саме можна сказати і про боротьбу з набряками: можна в домашніх умовах проводити лімфодренажний масаж, який дійсно ефективний при цій проблемі. Тільки для отримання видимого результат доведеться пройти не один, а можливо десяток або навіть більше сеансів. У той час, як всього одна процедура пресотерапії в салоні прирівнюється до 20 ручним масажам!

Звичайно, швидкий результат - це не завжди добре. Іноді його потрібно досягати поступово, поетапно. Але в деяких випадках можливість швидко схуднути, помолодшати, поліпшити зовнішній вигляд, просто необхідна.

Диван на кухню: идеальное решение для уютной обстановки

Какой марки бетон лучше брать для фундамента

​Оптимальні курси стероїдів для різних типів статури.

Как застройщики стимулируют спрос в кризис