Автобусні тури: переваги та хитрості подібного вибору

Автобусні тури на море: переваги та хитрості подібного вибору

На сьогоднішній день все більше турфірм пропонує автобусні тури на Чорне море. Сучасні, добре оснащені автобуси відвозять відпочиваючих з рідного міста прямо на південь Росії. Найголовніший плюс при виборі автобусних турів - можливість пристойно заощадити на дорозі, а виручену суму залишити або на розваги, або на більш комфортне проживання в готелі класом вище. Наприклад, покупка авіаквитків для всієї родини туди і назад встане раз в 5 дорожче, що значно спустошить сімейний бюджет.

Вы можете заказать билеты в удобное для Вас время стоимость билета на автобус порадует самой выгодной и доступной стоимостью, без накруток и переплат.

переваги:

 Час в дорозі. Звичайно, найшвидшим способом дістатися на південь є літак, але все ж у порівнянні з поїздом час у дорозі на автобусі буде набагато нижче.

 Порівняно низька вартість автобусних турів. У вартість автобусних турів включені проїзд та проживання. Іноді і харчування, залежить від типу путівок.

 Комфорт пересування. В автобусах завжди є кондиціонер - на відміну від поїздів, TV / DVD - можливість перегляду фільмів значно скрашує шлях, а так само дозволяє зайняти дитину в дорозі. Також частота і тривалість зупинок в дорозі варіюються в залежності від вашого бажання і за угодою з водієм. Уздовж автотрас розташовано багато кафе, магазинів і інші блага цивілізації.

 Від будинку прямо до готелю. Автобус забирає відпочиваючих в місці збору групи (в основному, біля офісу турфірми), а висаджує біля потрібної готелю. Що зрозуміло зручніше, ніж шукати таксі туди назад на залізничному вокзалі і в аеропорту. Хитрощі в допомогу відпочиваючим:

 Кращі місця в автобусі в передній частині салону, за рахунок меншої шумності і тряски. Не рекомендується сідати поруч з біотуалетом, хоча він використовується за своїм призначенням лише в крайніх випадках. Спати комфортніше на задньому дивані, хоча тряски там більше.

 Вибір правильної одягу в дорогу. Важливо підібрати комфортний одяг без виступаючих швів, інакше при тривалому сидінні пережмет судини, а значить затечуть ноги. Взуття має бути простора, зручна, без каблук і «дихаюча».

 Не варто захоплюватися алкоголем. А втамовувати спрагу краще невеликими порціями холодного чаю або мінеральної води.

 І найголовніше - сприймайте будь-які несподіванки в шляху як деякого роду пригоди, адже тоді враження від поїздки неможливо буде зіпсувати!

Додаткові переваги оренди офісного приміщення

Распашные калитки - удобство использования

Волшебство Зернового Кофе Всё что Вы Должны знать

Предпосылки для развития украинских городов